SmartHome zásuvky

Zásuvky inteligentnej domácnosti

Čo dokáže Smart Home zásuvka?

Zásuvky inteligentnej domácnosti, takzvané Smart Plugs, integrujú káblové elektrické zariadenia do systému inteligentnej domácnosti. Vďaka tomu môžete ovládať napr. bežné stolové a stojanové svietidlá, ale aj stolové ventilátory alebo kávovary prostredníctvom aplikácie.

Innr Smart Plug inteligentná zásuvka

S inteligentnou zásuvkou sa bežná stojanová alebo stolová lampa stáva súčasťou inteligentnej domácnosti.

EGLO connect inteligentná zásuvka
Prostredníctvom Smart Plug môžete ovládať aj elektrické zariadenia ako napr. ventilátor alebo kávovar.
Eve inteligentná zásuvka

Cez inteligentnú zásuvkovú lištu možno prepojiť viacero svetelných zdrojov alebo zariadení. 

Ako fungujú zásuvky inteligentnej domácnosti?

Smart Plug funguje ako adaptér. Zastrčíte ho do zásuvky, a samotný spotrebič do inteligentnej zásuvky. Integrácia do inteligentného domova prebieha buď prostredníctvom WLAN, čo umožňuje ovládanie nezávislé od miesta pobytu, alebo prostredníctvom Bluetooth, k čomu nie je potrebné pripojenie na internet.

LEDVANCE SMART ZigBee inteligentná zásuvka
WiFi zásuvka WA 3000 XS01 do interiéru

Príklad použitia: Ak je stolové svietidlo v detskej izbe vybavené Smart Plug, môžu rodičia svietidlo neskôr vypnúť z pohodlia obývačky.

Homematic IP inteligentná zásuvka

Aké systémy inteligentného domova podporujú Smart Plugs?

Väčšina známych systémov inteligentného domova majú v sortimente inteligentnú zásuvku, napríklad Homematic IPLedvance a samozrejme Philips Hue.

Existujú inteligentné zásuvky do exteriéru?

Pre vonkajšie priestory existujú špeciálne Smart Plugs s vyšším stupňom ochrany IP od IP44. Bežné inteligentné zásuvky s IP20 alebo nižším nesmiete používať v exteriéri, pretože im chýba ochrana proti vlhkosti a cudzími telesami.

Máte ďalšie otázky týkajúce sa zásuviek inteligentnej domácnosti? Alebo na tému svetlo a osvetlenie? Potom Vám s radosťou pomôže naše odborné poradenstvo: ku kontaktnému formuláru.

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.