Solárne dekoračné osvetlenie

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  Dekoratívne solárne svietidlá

  Dekoratívne solárne svietidlá sú v ponuke vo všetkých tvaroch a veľkostiach, od guľových svetiel a kociek, až po svietidlá so zemným hrotom, svetelné reťaze a lampáše.

  A vďaka funkcii zmeny farby môžete vytvoriť aj explóziu farieb, aby ste rozžiarili svoju záhradu, chodníky alebo terasu.

  dekoratívne solárne osvetlenie

  Ktoré dekoratívne solárne svetlá sú obľúbené do záhrady?

  Guľové svetlá a svetlá v tvare kocky sú našou najobľúbenejšou voľbou pre osvetlenie kvetinových záhonov, trávnikov a terás, a to najmä svetlá s modernými funkciami zmeny farby.

  Solárne svetlá meniace farbu sa rozsvietia vo vašich obľúbených farbách a pozdvihnú osvetlenie záhrady na atraktívnu novú úroveň.

  Svetlá so zemným hrotom, svetelné reťaze a lampáše sú tiež obľúbenou voľbou na dodanie jasu a vlastného štýlu do každého vonkajšieho priestoru.

  Ako fungujú solárne svietidlá?

  Slnečná energia sa mení na elektrickú energiu prostredníctvom solárneho panela, ktorý po celý deň nabíja batériu.

  Keď nastane noc alebo v určenom čase podľa vášho výberu, solárne svetlá sa prepnú z režimu skladovania energie do režimu osvetlenia a osvetlia vám noc od súmraku do úsvitu.

  Upozornenie: Pretože viac slnečného žiarenia znamená viac energie, solárny panel by mal smerovať na juh, musí byť chránený pred prachom a nečistotami a nesmú mu prekážať rastliny, lístie, stromy alebo akákoľvek iná blízka budova či konštrukcia.

  dekoratívne solárne osvetlenie
  dekoratívne solárne osvetlenie

  Ako dlho treba dekoratívne solárne svetlá nabíjať?

  Za jasného dňa by slnečné svetlo malo stačiť na úplné nabitie solárnej batérie.

  Počas zamračených dní alebo mesiacov s menším množstvom slnečného svitu sa batérie nemusia úplne nabiť. Navyše v mrazoch a iných náročných poveternostných podmienkach je potrebné priniesť solárne svietidlo dovnútra, pretože len málo solárnych produktov je navrhnutých tak, aby odolali nepriazni počasia.

  Upozornenie: Keď si kúpite dekoratívne solárne svetlo, budete ho najprv musieť nabíjať 2 až 10 dní, aby sa batéria nabila na maximum.

  Ako dlho dokážu svietiť solárne svietidlá?

  To do veľkej miery závisí od kvality zabudovanej batérie a množstva prijatej slnečnej energie. Doba osvetlenia sa preto môže pohybovať od 5 do 20 hodín.

  Spravidla však dekoratívne solárne svietidlá vydržia asi 8 až 10 hodín.

  Chceli by ste sa dozvedieť viac o našich dekoratívnych solárnych svietidlách? Alebo o akejkoľvek inej téme, ktorá sa týka vonkajších solárnych svietidiel? Ak áno, náš tím odborníkov vám ochotne odpovie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám ešte dnes na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo nás kontaktujte e-mailom.

  dekoratívne solárne osvetlenie

  Nenechajte si ujsť ponuky na Black Friday!

  Prihláste sa na odber nášho newslettera a využite najlepšie ponuky!

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.