Obchod pre lampy a svetlá
Our purpose WE ENHANCE PEOPLE'S WELL-BEING

Svetlo mení priestor - z útulného na inšpiratívne a zvyšujúce produktivitu. Svetlo mení náladu - upokojuje alebo stimuluje. Svetlo je fascinujúce. Túto fascináciu chceme preniesť aj k vám domov! Podporíme vás s naším sortimentom a poradíme vám, ako nájsť presne to správne svetlo pre vás - ako z hľadiska dizajnu, tak aj z hľadiska intenzity a farby svetla. Dodanie a v prípade najhoršieho aj vrátenie tovaru sú nekomplikované a efektívne. Ponúkame všetko, čo potrebujete, aby ste si mohli vychutnať kúzlo svetla!

Prísľub služieb

Spoločnosť Lampenwelt sa z garážového podniku stala popredným európskym online špecialistom na lampy a svietidlá s viac ako 213 pozitívnymi hodnoteniami zákazníkov a viac ako 5 miliónmi spokojných zákazníkov.

Európska jednotka pre lampy a svietidlá

Európska jednotka
pre lampy a svietidlá

Viac ako 1,2 milióna položiek dostupných na okamžité dodanie

Viac ako 1 200 000 položiek dostupných na okamžité dodanie

Inšpirácia, trendy a rady

Inšpirácia, trendy
a rady

Flexibilné spôsoby platby

Flexibilné
spôsoby platby

Bezplatné odborné poradenstvo

Bezplatné odborné poradenstvo

Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 €

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 20 €

Bezplatné vrátenie do 30 dní

Bezplatné vrátenie
do 30 dní

Viac ako 3 000 pozitívnych hodnotení zákazníkov

Viac ako 213 pozitívnych hodnotení zákazníkov

Viac ako 5 miliónov spokojných zákazníkov

Viac ako 5 miliónov
spokojných zákazníkov

Prísľub udržateľnosti

Prísľub
udržateľnosti

Široký sortiment od základneého po prémiovú

Široký sortiment
od základneého po prémiovú

Nakupovanie, kedykoľvek a všade

Nakupovanie, kedykoľvek
a všade

Manažment

Thomas Rebmann

Thomas Rebmann je zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti Lampenwelt GmbH. Od roku 1999 neustále rozvíja túto spoločnosť vďaka skúsenostiam, ktoré získal v priebehu rokov v oblasti elektronického obchodovaniu. Je zodpovedný za stratégiu, vedenie a vzťahy so zákazníkmi.

David Doust

David Doust je jedným z výkonných riaditeľov spoločnosti Lampenwelt GmbH a je zodpovedný za oblasť marketingu, riadenia obchodu a firemných zákazníkov (B2B). V spoločnosti Lampenwelt pracuje od roku 2018 a prináša so sebou dlhoročné skúsenosti v oblasti online maloobchodu a marketingu.

Ales Drabek

Ales Drabek je CIO a člen predstavenstva spoločnosti Lampenwelt GmbH. Je zodpovedný za divízie Tech & Data a Product Management. V spoločnosti Lampenwelt pracuje od augusta 2021. Predtým zastával rôzne manažérske pozície v medzinárodných maloobchodných reťazcoch.

História

 • NOVÁ KANCELÁRIA VO FULDE

  V srdci Fuldy, uprostred Nemecka, je otvorená nová kancelária v podkrovnom prostredí.

 • ĎALŠÍ RAST

  Spoločnosť Lampenwelt dosiahla v roku 2020 obrat viac ako 180 miliónov eur a otvorila internetové obchody v Českej republike, na Slovensku a kanceláriu v Prahe.

 • NOVÉ KANCELÁRIE

  Internetový obchod bol úspešne rozšírený o funkcie B2B a teraz profesionálne slúži aj firemným zákazníkom.
  Okrem toho boli v roku 2019 otvorené naše kancelárie v Berlíne, Düsseldorfe a Dortmunde v Nemecku.

 • 3i, PROJECT A VENTURES A LUQOM

  S pomocou investora 3i a operatívneho investora rizikového kapitálu Project A je možné vybudovať ešte väčší know-how v oblasti online obchodu a dlhodobo úspešne etablovať spoločnosť Lampenwelt v celej Európe.
  Spoločnosť LUQOM GmbH pôsobí od roku 2017 ako materská spoločnosť spoločnosti Lampenwelt GmbH.

 • OTVORENIE VLASTNÉHO LOGISTICKÉHO CENTRA

  Otvorenie prvého servisného a logistického centra s rozlohou 3 500 m². Po rozšírení v nasledujúcich rokoch sa logistické centrum rozrástlo na približne 15 000 m².

 • INTERNACIONALIZÁCIA

  Po expanzii do Rakúska a Švajčiarska sa spúšťa prvý online obchod vo Francúzsku. Po nich nasledujú internetové obchody v celej Európe.

 • Z PLATFORMY PREDAJCU NA VLASTNÚ WEBOVÚ STRÁNKU

  Bola spustená prvá vlastná internetová platforma, a tým bol urobený prvý krok k profesionálnemu online obchodu.

 • ZAČIATOK EURÓPSKEHO ÚSPECHU

  V roku 1999 začal Thomas Rebmann predávať lampy a svietidlá zo svojej garáže v Schlitzi uprostred Nemecka.

Udržateľnosť

Udržateľnosť zahŕňa celkové udržateľné správanie vo všetkých našich oblastiach, od dodržiavania predpisov cez životné prostredie, výrobky až po spoluprácu so zamestnancami, partnermi a zákazníkmi. Toto zohľadňujeme v našich usmerneniach, ktoré sa majú zaviesť do roku 2025:

Planéta

Zaviazali sme sa znížiť riziká zmeny klímy výrazným znížením našich emisií CO2. Na dosiahnutie tohto cieľa okrem iného meníme náš vozový park na elektrické vozidlá a inštalujeme fotovoltaický systém, ktorý pokrýva približne polovicu energetických potrieb nášho logistického centra. Zvyšný dopyt už pokrývame zelenou elektrinou.

Udržateľnosť

Výrobky

Zaviazali sme sa zvýšiť vývoj a predaj výrobkov vyrábaných udržateľným spôsobom. Tieto výrobky buď zohľadňujú zásady RRR (Recycle, Repair, Reuse - recyklovať, opraviť, opätovne použiť), alebo sú vyrobené udržateľným spôsobom s certifikáciou tretej strany.

Výrobky

Partneri

Zaviazali sme sa preverovať našich dodávateľov vlastných značiek z hľadiska ľudských práv, pracovných podmienok a ich udržateľného správania a očakávame, že podpíšu náš Kódex správania dodávateľa. Naším cieľom je budovať partnerstvá s dodávateľmi výrobkov, aby sme spoločne vyvíjali udržateľné výrobky a podniky.

Partneri

Viac o téme udržateľnosti

Objavte teraz

Kariéra

Kariéra

Existuje mnoho dobrých dôvodov, prečo pracovať v spoločnosti Lampenwelt. Zistite viac o našej vízii ako zamestnávateľa a o mnohých príležitostiach, ktoré ponúkame.

Prihláste sa teraz

Kultúra

Kultúra

Najväčším faktorom úspechu spoločnosti Lampenwelt sú jej zamestnanci. Preto sme si stanovili pravidlá spolupráce a vytvorili kultúru, ktorou sa riadime každý deň.

Objavte teraz

Ste zvedaví?
Viac o nás na firemnej stránke

Objavte teraz

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.