Stojaca lampa Artemide Tolomeo Mega stmievač Ø 32

1060259X
Stojaca lampa Artemide Tolomeo Mega stmievač Ø 32
1 039,90 €

Dodacia lehota: 5 – 6 týždňov

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

Artemide

Stojaca lampa Artemide Tolomeo Mega stmievač 2700K

Položka č. 1060259X
Výrobca ARTEMIDE

Popis výrobku

 • Prémiová kvalita

LED stojanové svietidlo Tolomeo Mega stmievateľné s čiernym tienidlom


LED stojanové svietidlo Tolomeo Mega zaujme zväčšenou konštrukciou rovnomenného stolového svietidla Tolomeo, ktoré sa už od svojho vzniku v roku 1986 výrazne odlišuje svojím pôsobivým dizajnom a sofistikovanou flexibilitou. Konštrukcia je nastaviteľná z hľadiska na výšky a dosahu. Na rozdiel od klasického modelu Tolomeo však jeho tienidlo nie je vyrobené z hliníka, ale z látky, presnejšie, zo saténovej tkaniny, ktorá vyžarovanému svetlu dodáva jemný lesk.

Zdrojom svetla sú energeticky účinné LED diódy príjemnej teplej bielej farby, ktorá v miestnosti vytvára útulnú atmosféru. Jas sa dá prispôsobiť okolitým podmienkam pomocou stmievača na kábli.

Stojanové svietidlo navrhnuté Michelom De Lucchim a Giancarlom Fassinom, ktoré svojmu vzoru neostane z hľadiska dizajnu a funkcií nič dlžné.

Vyrába ho taliansky výrobca svietidiel Artemide, ktorý sa vďaka svojím kvalitným dizajnovým svietidlám stal známym po celom svete. Zo spoločnosti založenej Ernestom Gismondim v roku 1960 sa rokmi stal medzinárodne uznávaný koncern, pričom niektoré jeho svietidlá patria k modernej dizajnovej klasike.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.