Stolná lampa Mia sivá/biela

2600453X
Stolná lampa Mia sivá/biela
199,90 €

Dodacia lehota: 5 – 6 týždňov

 • Bezplatná doprava
 • Ready for shipping
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

Domus

Stolná lampa Mia

Položka č. 2600453X
Výrobca DOMUS

Popis výrobku

 • Prémiová kvalita

Stolová lampa MIA svieti v dvojfarebnom vlnenom filci


Veľmi originálne stolová lampa MIA vyrobená z dvojfarebnej vlnenej plsti zdobí každú modernú izbu osobitým spôsobom. Obzvlášť inteligentne vyzerá zapínanie na gombíky na zadnej strane žiarovky. MIA má priehľadný kábel a je dodávaný s ručným spínačom. Súčasťou je vysokonapäťová halogénová žiarovka.

Možno sa vlnená plsť v zásade spája skôr s rustikálnym oblečením a rustikálnymi doplnkami, ale keď sa pozriete na túto lampu, okamžite vás to naučí lepšie, pretože MIA je po dizajnovej stránke absolútne aktuálna, v neposlednom rade kvôli farebnej schéme ! Ale vlnená plsť môže stále ponúkať všetky výhody, ktoré si vážili už pred stáročiami: Je nehorľavá a prirodzene namazaná, takže nečistoty sa nemajú šancu nalepiť.

Výroba svietidiel sa zameriava na ekologickú udržateľnosť s ručne vyrobenými výrobkami z Nemecka - ľudia a životné prostredie

DOMUS môže svietiť ako výrobca osvetlenia s dlhoročnými skúsenosťami, pretože spoločnosť bola založená v roku 1966. Od tej doby sa filozofia vytvárania svetla pre život nezmenila a dopyt po vysokej kvalite a udržateľnej výrobe bol takmer zdokonalený. Aj keď výroba prebieha pomocou vynikajúceho technického vybavenia, DOMUS sa stále považuje za manufaktúru, v ktorej ľudia so zručnosťou a remeselnou zručnosťou vyrábajú vysoko kvalitné výrobky pre osvetlenie pre iných ľudí ručne. Dizajnéri, špeciálne drevené svietidlá, konštruktéri a projektanti osvetlenia spolupracujú na vytvorení svietidiel, ktoré vyzerajú nadčasovo a majú tiež dlhú životnosť z hľadiska technológie, čo zákazníkov presviedča o všetkých veciach. Snaha spoločnosti DOMUS o ekologickú zodpovednosť sa ukazuje okrem iného v tom, že sa používajú hlavne obnoviteľné prírodné suroviny a pri výrobe v Nemecku sa predchádza zbytočným dopravným trasám.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.