Stolná LED lampa Artemide Tolomeo Midi 3000K sivá

1060119X
Stolná LED lampa Artemide Tolomeo Midi 3000K sivá
309,90 €

Dodacia lehota: 4-7 pracovných dní

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

Artemide

Stolná LED lampa Artemide Tolomeo Midi sivá

Položka č. 1060119X
Výrobca ARTEMIDE

Popis výrobku

 • Prémiová kvalita

Tolomeo Midi – svietiaca klasika


Jedno z najznámejších stolových svietidiel na svete – Tolomeo od Artemide. Dizajnér a architekt Michele de Lucchi navrhol tento neskôr úspešný model v spolupráci s Giancarlom Fassinom už v roku 1987. Zo stolového svietidla Tolomeo oceneného mnohými cenami za dizajn, ku ktorým patrí napr. Compasso d'Oro (1989) sa vyvinula veľká úspešná rodina svietidiel. Dokonca aj dnes, po viac ako 30 rokoch, tieto svietidlá dostupné v rôznych verziách stále ponúkajú vynikajúci dizajn a najlepšie osvetlenie.

Tolomeo Midi je vybavené modernou LED technológiou a vďaka svojím nastaviteľným ramenám a hlave prispôsobiteľnej vo všetkých smeroch poskytuje veľkú flexibilitu, ktorá umožňuje optimálne nastavenie svetla bez oslnenia. Perfektne sa hodí na všetky písacie stoly a nemalo by chýbať v žiadnej modernej kancelárii. Okrem toho je ideálne na čítanie a dá sa umiestniť napríklad na príručnom stolíku či priamo vedľa kresla. Vďaka integrovanému vypínaču na hlave svietidla sa dá Tolomeo Midi kedykoľvek stlmiť bez veľkého úsilia.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.