Stropné svietidlá do spálne

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  Stropné svietidlá do spálne - Vytvorte si perfektné miesto na relax a odpočinok

  stropne svietidlo do spalne

  Spálňa bez poriadneho stropného svietidla nie je kompletná. Vaša spálňa potrebuje kvalitné osvetlenie, či už pri upratovaní postele, obliekaní sa, relaxovaní, alebo oddychovaní po dlhom a náročnom dni v práci.

  Spálňa je oázou pokoja v inak rušnom svete. Je to miesto, kde sa opäť nabijeme energiou v prípade, že sme unavení – a osvetlenie hrá dôležitú úlohu pri zútulňovaní tohto priestoru. Okrem stropných svetiel do spálne patria aj stolné lampičky k posteli a šatníkové osvetlenie.

  Aký typ stropného osvetlenia sa do spálne najviac hodí?

  Spálne zvyknú mať len jedno stropné napojenie na elektrinu. Aby ste tak mali dostatok svetla aj vo väčších izbách, zvoľte skôr stropné osvetlenie s viacerými žiarovkami, ktoré prežiaria celú miestnosť s jedným alebo viacerými tienidlami.

  Aby ste vedeli, koľko svetla do spálne potrebujete, vypočítajte si minimálny počet potrebných lúmenov (lm) – jednotka jasu. V našom e-shope nájdete pri žiarovkách vždy aj info o počte lúmenov.

  Napríklad: Izba o veľkosti 10 m² potrebuje asi 1 000 až 1 500 lúmenov.

  Aké materiály stropných svietidiel do spálne sú najvhodnejšie?

  Stropné svietidlá do spálne nemusia byť len čo najžiarivejšie – musia hlavne navodiť estetickú atmosféru pohody. Práve preto sa najviac využívajú látkové tienidládrevené konštrukcie, keďže oba druhy týchto materiálov pôsobia teplo a príjemne. Stropné svietidlá do spálne s látkovými tienidlami vytvárajú jemnejšie svetlo a vyrábajú sa v jednoduchých a moderných dizajnoch.

  stropne svietidlo do spalne

  Ktoré dizajny stropných svietidiel do spálne sú teraz najviac in?

  Takzvaný Bauhaus štýl – s nadčasovými dizajnmizákladnými tvarmi prinášajúce praktické benefity – sú stále najobľúbenejšie napriek tomu, že sa stali módnymi pred viac ako storočím. Práve ich jednoduchosť je to, čo hľadáme v modernom vybavení izieb. Veď koniec koncov, nehľadáme práve štýl, ktorý bude stále trendy aj niekoľko generácií?

  Mnoho známych dizajnérov sa vo svojom biznise venovalo najmä vytvoreniu perfektného stropného svietidla. Nemecká značka Bopp je toho skvelým príkladom. CEO Leonhard Bopp opisuje dokonalé osvetlenie takto: „Musí mať dokonalý povrch a zákazník by mal byť schopný kontrolovať jeho farebnosť a jas. Práve to sú tie veci, ktoré vytvárajú dokonalé svietidlo.“

  Veríme tomu, že keď sa spojí praktickosť a nadčasovosť, vznikne perfektné stropné svietidlo aj pre vašu spálňu.

  Ktoré žiarovky môžem použiť do stropných svietidiel do spálne?

  My vám určite odporúčame použiť LED-ky. Aby ste v spálni získali čo najpríjemnejšie svetlo, pozrite si nasledujúce pridané funkcie žiaroviek v produktových detailoch na našom e-shope:

  • Žiarivá farba: Odporúča sa teplá biela (menej než 3 300 kelvina).
  • Index podania farieb: Ak chcete v spálni vidieť reálnu farbu oblečenia, musíte mať žiarovku minimálne s indexom 80 Ra.
  • Lúmeny: Pozrite si prepočet, ktorý sme spomenuli vyššie, aby ste zistili, aký veľký jas do svojej spálne potrebujete.
  • Závit: LED žiarovky sa dnes vyrábajú tak, aby ste ich mohli použiť aj v starších svietidlách. To znamená, že sa môžu nainštalovať aj do obyčajných závitov. Vhodnú LED žiarovku nájdete cez príslušný link v sekcii stropných svietidiel do spálne. Ak už máte doma nejaké svietidlo, skontrolujte, či má závit, do ktorého môžete nainštalovať svoju novú LED žiarovku.
  • Stmievateľná funkcia: Ak chcete stmievať osvetlenie pomocou LED žiarovky, musí mať v opise uvedené, že je stmievateľná. Túto informáciu vám tiež môžu poskytnúť naši poradcovia, na ktorých kontaktné informácie nájdete nižšie.
  stropne svietidlo do spalne

  Aké výhody prinášajú smart LED žiarovky v stropných svietidlách do spálne?

  Smart osvetlenie je užitočné v každej miestnosti domu, najmä v prípade stropných svietidiel. Ich najväčšie výhody sú:

  Naprogramovateľné osvetlenie: Jasné ranné svetlo môže byť pri zobúdzaní sa veľmi nepríjemné, a práve preto si môžete smart svetlá nastaviť na najnižší jas a postupne ho zvyšovať popri zobúdzaní. Svetlo na začiatku dňa má skôr modrastý nádych práve preto, aby ste sa príjemnejšie zobudili, ale smerom k večeru sa zmení na teplé červenkasté osvetlenie, ktoré vám pomôže zresetovať hlavu a uložiť sa na spánok.

  Stmievanie a prispôsobovanie svetla cez aplikáciu: Využite výhody smart technológie a vypínajte alebo zapínajte svetlá, meňte ích farebnú teplotu a stmievajte ich cez svoj smartfón.

  Užite si všetky benefity LED technológie:

  • Životnosť dlhá viac ako 30 rokov pri dennom používaní cca 4 hodiny.
  • Vysoká odolnosť pri prepínaní svetla, takže sa s ním môžete hrajkať, ako sa vám páči.
  • Okamžitý 100 % jas.
  • Ušetrí vám peniaze a pomáha životnému prostrediu, keďže za menej wattov získate oveľa vyšší jas.
  • Bez ortuti.

  Stále máte otázky týkajúce sa stropných svietidiel do spálne alebo iných druhov osvetlenia? Naši skvelí poradcovia vám radi pomôžu. Stačí im zavolať na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo vyplniť náš kontaktný formulár.

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.