Módne nápady na osvetlenie pre každý štýl interiéru

Art Deco

Estetická hra foriem

Symbióza geometrických tvarov, pôvabu a svetla - to charakterizuje podstatu svietidiel v štýle Art Deco. Vďaka odtieňom a rámom z vysokokvalitných materiálov, ako je sklo a drahé kovy, ako aj vďaka stimulujúcim, elegantným farebným a materiálovým kontrastom sa extravagancia a luxus presúvajú do našich obytných priestorov.

Nakupovať Art Deco

Prírodný štýl

Prinášame prírodu domov!

Svietidlá vyrobené z obnoviteľných surovín, ako je drevo, ratan, bambus alebo dokonca banánové konope, vnášajú do našich obytných priestorov útulný prírodný nádych. Dajú sa skvele kombinovať s módnymi štýlmi, ako sú Skandi, Boho a Vintage. Takto do našich domovov vnášame osviežujúci a uvoľňujúci pocit slobody a blízkosti prírody.

Nakupovať prírodný štýl

Smart Living

Personalizovaná svetelná atmosféra jedným dotykom prsta!

Zažite svetlo novým spôsobom - so Smart Home! Začiatok je úplne jednoduchý - vďaka inteligentným svetelným zdrojom, ktoré sa montujú do zásuvky bežných svietidiel a sú okamžite pripravené na prevádzku, ako aj inteligentným svietidlám s trvalo integrovanou technológiou Smart Home. Úchvatná, individuálna svetelná atmosféra a nespočetné komfortné funkcie sú teraz hmatateľnejšie ako kedykoľvek predtým!

Nakupovať Smart Living

Minimalizmus

Menej je viac

Myšlienka minimalizmu spočíva v tom, aby sme proti hektickému každodennému životu vytvorili oázu pokojau nás doma. Minimalistické svietidlá sa sústreďujú na to podstatné a sú navrhnuté s jasnou líniou. "Forma nasleduje funkciu", tak ako to bolo v časoch Bauhausu.

Nakupovať minimalizmus

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.