Úzke závesné LED svietidlo Micro S50, biele

1514110X
Úzke závesné LED svietidlo Micro S50, biele
429,90 €

Dodacia lehota: 4-7 pracovných dní

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

B.lux

Úzke závesné LED svietidlo Micro S50

Položka č. 1514110X
Výrobca B.LUX

Popis výrobku

 • Prémiová kvalita

Nápadne puristické navrhnuté LED prívesné svetlo Micro S


Vzhľad závesného LED svietidla Micro S možno oprávnene označiť za minimalistický, a práve preto je tento zdroj svetla navrhnutý španielskym dizajnérom Davidom Abadom taký atraktívny. tienidlo na lampu sa skladá z dlhého, špicatého kovového kužeľa, ktorý vyžaruje svetlo iba priamo nadol, takže napr. B. atmosférické osvetlenie je vytvorené priamo nad jedálenským stolom.

Dizajnér David Abad (nar. 1967 v Barcelone) sa v rokoch 1997 až 2011 venoval svetelnému dizajnu a špeciálnym svetelným predmetom vo svojej vlastnej spoločnosti DAB a taktiež sa venoval výrobe svetiel. Spolupracuje s rôznymi spoločnosťami prostredníctvom svojho nového štúdia David Abad Design (založené v roku 2012). U B.Lux osvetlenia B.Lux zo Španielska prevzal kreatívnu správu a mohol prispieť svojimi návrhmi osvetlenia.

Pretože David Abad je tiež inžinier, prináša interdisciplinárne skúsenosti a jasný, realistický pohľad na svoje návrhy svietidiel bez toho, aby stratil zo zreteľa krásu a funkčnosť. David Abad už získal množstvo ocenení vrátane nemeckej ceny za dizajn, ceny iF Design Award, ceny Red Dot Award a ceny Selección Delta.

B.Lux od roku 1980 vyrába vo svojich vlastných výrobných zariadeniach neďaleko Bilbaa moderné dizajnérske žiarovky , ktoré kombinujú modernú svetelnú technológiu s funkčným dizajnom.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.