Bezplatné vrátenie do 60 dní
Doprava zadarmo nad 20 €
Garancia najlepšej ceny
1 položka
Najpredávanejšie

Vianočné osvetlenie do štýlového interiéru

Tieto Vianoce budú slávnostné a inteligentné. Aj svetelné reťaze sú už prepojené s vaším smartfónom a môžete ich ovládať cez aplikáciu. Máte teraz šancu vytvoriť tie najúžasnejšie scenérie s vianočným stromčekom!

V tomto článku nájdete všetko, čo potrebujete vedieť pre ten najkrajší čas v roku:

vianocne svetla

Kedy inštalovať vianočné osvetlenie?

Neexistuje žiaden univerzálny dátum, kedy vystaviť vianočné dekorácie. Samozrejme, pomôckou na správny začiatok zdobenia môže byť prvá adventná nedeľa. Koniec-koncov, najdôležitejšie je však to, kedy sa vy sami cítite vo vianočnej nálade.

Tip: Vianočné osvetlenie by nemalo byť nikomu nepríjemné. Blikajúce a hudobné dekorácie by ste mali používať len takým spôsobom, aby ste nerušili spánok susedov. Takéto ozdoby umiestnite do exteriéru len v prípade, ak máte dostatočne veľkú záhradu, aby ste nimi nerušili pokoj susedov. Ak zobudíte všetkých susedov po piatom opakovaní „Rolničiek“, nebude to už žiadna zábava!

Ak máte pochybnosti, jednoducho sa porozprávajte s nájomcom a susedmi. Možno svojím nadšením zapôsobíte dokonca aj na držgroša z Vianočnej koledy!

vianocne svetla led sviecky

Vianočné osvetlenie do interiéru:

Dobrá správa je: výber je každým rokom čoraz väčší a inteligentnejší. Vianočné reťaze teraz môžete ovládať pomocou aplikácie v smartfóne alebo diaľkovým ovládaním môžete zmeniť farbu vianočnej hviezdy.

Samozrejme, v našom výbere nájdete aj overené vianočné dekorácie:

praktické a bezpečné LED sviečky,

 • atmosférické vianočné hviezdy,
 • farebné a inteligentné svetelné reťaze,
 • vianočné hviezdy a dekorácie do okien,
 • klasické vianočné svietniky,
 • atmosférické svetelné siluety a figúrky.

vianocne svetla

Vianočné osvetlenie do záhrad, na terasy a balkóny

Svetelné reťaze samozrejme nesmú chýbať v žiadnej záhrade. A ak ich môžete ovládať z okna pomocou smartfónu, tým lepšie! Chceli by ste rozmiestniť skutočne impozantné vybavenie a spraviť dojem na susedov? Čo by ste povedali na vianočnú figúrku, vďaka ktorej budete o krok bližšie k svojim snom? Svetelné reťaze a závesy vyzerajú v záhrade tiež skvele, uistite sa len, aby mali vhodný stupeň ochrany IP – malo by to byť aspoň IP44. Poskytuje ochranu pred cudzími časticami s veľkosťou nad jeden milimeter a pred rozprašovanou vodou.

Chceli by ste mať v záhrade osvetlené ZOO? Tak na zimný trávnik umiestnite nejaké losy, ľadové medvede, vtáky, soby a tulene. Svietiaci dedo Mráz a snehuliaci vyzerajú skvele na balkónoch a terasách. A k tomu siluety z LED svetiel dodajú vašim exteriérovým dekoráciám skvelý a čistý štýl. Popustite uzdu svojej fantázii!

vonkajsie vianocne svetla

Vianočné svetelné ozdoby do okien a na parapety

To najlepšie na okenných dekoráciách: skrášľujú aj váš vonkajší priestor a ich svetelný dizajn si môžu vychutnať aj susedia a okoloidúci chodci. Aj tu je ponuka pestrá. Niekoľko nápadov: Vianočný svietnik vyzerá vynikajúco na okennej rímse a môžete si vybrať, či zavesíte vianočnú hviezdu na okno alebo ju položíte na okenný parapet. Možno sa vám páčia svetelné závesy alebo vyzývavá ozdobná figúrka? Neponáhľajte sa a poprezerajte si rôzne možnosti!

vianocne svetla snehuliak

Vianočné dekorácie so špeciálnymi funkciami

Chceli by ste mať vianočné dekorácie so špeciálnymi funkciami? Žiadny problém:

 • Možnosť diaľkového ovládania
  Chceli by ste mať možnosť vypnúť svetelné reťaze, stromček a LED sviečky, či dokonca adventné kalendáre diaľkovým ovládaním z pohodlia pohovky? Dávno sú preč časy, keď ste museli štvornožky liezť pod vianočný stromček, aby ste zapli svetelnú reťaz. Vďaka diaľkovému ovládania stačí len kliknúť a môžete si vychutnávať stromček žiariaci v tých najkrajších farbách.

vianocne svetla

 • Napájanie na batérie

  Nemáte náladu na káble? Ak milujete vianočné dekorácie a bohaté osvetlenie, ľahko sa môže stať, že sa ocitnete v záplave káblov a zástrčiek. Najlepším spôsobom, ako sa tomu vyhnúť, je vyhľadať vianočné osvetlenie na batérie. Ponuka je naozaj široká. Úžasne pohodlné a flexibilné.

vianocne svetla

 • S možnosťou časovača
  Nenadchýna vás predstava večernej obchôdzky s ručným zapínaním všetkých vianočných svetelných dekorácií? Časovač by pre vás mohol byť tou pravou pomôckou. Naprogramujte si, aby svietidlá svietili presne podľa vašej predstavy. Znamená to tiež, že váš dom bude vždy vyzerať tak, akoby bol niekto doma – skvelé na odradenie zlodejov.

vianocne svetla

Potrebujete náhradné žiarovky do vianočného osvetlenia?

Nie je nič otravnejšie, ako priniesť vianočné dekorácie z povaly a zistiť, že žiarovky sú vypálené. Ak máte ešte stále radi svoje staré svetelné reťaze, jednoducho si objednajte zopár náhradných žiaroviek.

Tip: Ak vymieňate pôvodné klasické žiarovky za žiarovky LED, určite ich vymeňte všetky naraz. V opačnom prípade by nemuseli dobre fungovať.

Ak máte chvíľku čas, prečítajte si článok v časti „Náhradné žiarovky“. Ak máte nejaké otázky, náš tím expertov vám s radosťou pomôže.

Zavolajte tímu našich odborníkov na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo použite kontaktný formulár – radi vám pomôžeme!

Zákaznícky servis
SME TU PRE VÁS Po - Pia: 8:00 - 17:00 0 258 419 273
Feedback
MÁTE OTÁZKY? Potrebujete pomoc s objednávkou? Obráťte sa na nás
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY Nájdite odpoveď na vaše otázky. Ísť na FAQ