Sklenené závesné svietidlá

Sklenené závesné svietidlá – elegantné a štýlové

Ako vysoko nad stôl umiestniť závesnú lampu?

sklenene zavesne svietidlo

Dolný okraj závesného svietidla by mal byť 60 – 80 cm od povrchu stola. Budete tak mať dostatok priestoru na hlavu, a zároveň budete vidieť svojich spolustolovníkov a budete mať tiež nádherne osvetlené okolie jedálenského stola.

Ako sa má čistiť sklenené závesné svietidlo?

Závesné svietidlá so sklenenými tienidlami sú nádherné a ak chcete, aby také aj zostali, odporúčame vám trochu sa o ne starať. Nemajte obavy, je to jednoduché a nemusíte si na to vyhradiť veľa času. Správny základný postup pri čistení vyzerá takto:

  • Odpojte napájanie svietidla rozpojením ističa (prerušovača obvodu). Skontrolujte istič 2-pólovým meračom napätia.

  • Nechajte svietidlo úplne vychladnúť.

  • Vyčistite svietidlo podľa pokynov výrobcu. Spoločnosť Lampenwelt GmbH odporúča čistenie pomocou utierky z mikrovlákna. Nepoužívajte chemické ani biologické čistiace produkty.

  • Pre krištáľové sklenené svietidlá sa odporúča použiť špeciálny čistiaci prostriedok – pozrite si informácie na balení.

sklenene zavesne svietidlo

Povedzte mi niečo o vašej ponuke sklenených závesných svietidiel.

Máme pre vás dobrú správu – sklo je teraz v móde a je to tak už veľa rokov.

Preto máte k dispozícii širokú ponuku sklenených závesných svietidiel, ktoré dopĺňajú ďalšie materiály, ako sú korokdrevo a textil. Pretože sklo je univerzálne, je možné dizajnovať ho zakaždým v nových tvarochokrúhlomkužeľovitomplochom, v štruktúre medových plástovzvlnené alebo hladké ako zrkadlo. Niektorí dizajnéri svietidiel používajú štýlový medený vzhľad vintage, ďalší vytvárajú farebné sklenené tienidlá v štýle retro. Samozrejme, existujú aj závesné svietidlá z tónovaného skla – vynikajúce pre štýl zariadenia rustikálneho vidieckeho domu.

sklenene zavesne svietidlo
sklenene zavesne svietidlo
sklenene zavesne svietidlo

Ktoré žiarovky sú najvhodnejšie do sklenených závesných svietidiel?

Priehľadné sklenené tienidlá sú ideálne, ak chcete ostatným ukázať nádhernú žiarovku! V skratke predstavíme filamentové LED žiarovky, ktoré majú všetky výhody technológie LED osvetlenia:

  • energetická úspornosť,

  • dlhá životnosť,

  • vysoká odolnosť voči zapínaniu a vypínaniu,

  • okamžitá úroveň jasu 100 %,

  • kompatibilita s bežnými závitmi.

Najdôležitejšou vecou je, že moderná LED verzia vyzerá rovnako ako tradičná žhaviaca žiarovka. Vďaka filamentu vyžaruje príjemné, teplé svetlo a vytvára atmosféru v štýle vintage. Vynikajúce pre sklenené závesné svietidlo, však? Pozrite si ich v našom obchode.

sklenene zavesne svietidlo
Viac Zobraziť menej

Prečiarknuté ceny na svetlá.sk zodpovedajú doporučenej maloobchodnej cene výrobcu.
Všetky ceny produktov sú uvedené v €, vrátane 20 % DPH a bez prepravných nákladov.

© 2023 Lampenwelt GmbH