Závesná lampa Julii, bielo-antracitová, Ø 36 cm

2600258X
Závesná lampa Julii, bielo-antracitová, Ø 36 cm
399,90 €
A++

Dodacia lehota: 5 – 6 týždňov

 • Bezplatná doprava
 • Ready for shipping
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

Domus

Závesná lampa Julii, bielo-antracitová

Položka č. 2600258X
Výrobca DOMUS
Energetická trieda A++

Popis výrobku

 • Flag of Germany Vyrobené v Nemecku

Atmosférická závesná lampa Julii v antracitovej farbe


Táto úhľadná závesná lampa pochádza aj od známeho výrobcu osvetlenia DOMUS, ktorý vďaka svojej udržateľnej výrobnej metóde mohol sláviť také veľké úspechy. Plastový Lunopal bol spracovaný umeleckým spôsobom, čo viedlo k veľmi zvláštnemu tvaru tejto lampy. Jednotlivé prvky boli majstrovsky naskladané na seba, takže pri pohľade na túto lampu získate veľmi zvláštnu dynamiku, ktorej sa ťažko vyhnete. Táto lampa preto perfektne zapadne do moderného životného prostredia a zároveň poskytne niečo isté. Mimochodom, plastový Lunopal je veľmi robustný, a preto je lampa tak mimoriadne odolná. Nový majiteľ sa nemusí báť žltnutia rôznych prvkov prívesného svetla Julii. Tienidlá sa dajú tiež bezproblémovo vyčistiť a nestanú sa krehkými, takže ide takmer o umelecké dielo, ktoré vydrží večne.

V tomto okamihu je potrebné opäť zdôrazniť udržateľnú výrobnú metódu. Výroba sa koniec koncov koná prevažne ručne v Nemecku, čo šetrí nadmerne dlhé cesty a dopravné trasy. To tiež chráni životné prostredie. Okrem toho sa veľký dôraz kladie na vysoko kvalitné prevedenie do najmenších detailov, čo je zrejmé aj z toho dôvodu, že prívesné svetlo Julii je stmievateľné. Príjemné svetlo, ktoré táto lampa vyžaruje, je tiež plusom a o to krajšie robí lampu, ktorá sa perfektne hodí do najrôznejších obytných priestorov. Značka DOMUS preto spĺňa najvyššie štandardy kvality.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.