Závesná lampa PILA

2600206
Závesná lampa PILA
259,90 €

Dodacia lehota: 5 – 6 týždňov

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

Domus

Závesná lampa PILA

Položka č. 2600206
Výrobca DOMUS
Materiál drevo, tienidlo na lampu z lunopalu
Farba buk, biela
Základný typ E27
Žiarovka 1 x 75 W
Stmievateľný Áno
Stmievač Nie je súčasťou
Výška (v cm) 22
Výška (v cm) 200
Priemer ( v cm) 30
Prevádzkové napätie vo voltoch 230
Napájacie napätie 230
IP kód IP20
Trieda ochrany II
Žiarovka súčasťou balenia Nie

Popis výrobku

 • Flag of Germany Vyrobené v Nemecku

Závesné svietidlo DOMUS PILA s trojuholníkovým tvarom


Špeciálny tvar závesného svetla PILA púta pozornosť každého. Tento úhľadný pútač očí bol vyrobený dekoratívne z bukového a lunopalu a v neposlednom rade vďaka svojim kvalitným materiálom vyzerá ako vyrobený. Elegantná závesná lampa je samozrejme stmievateľná, a preto ponúka každé predstaviteľné pohodlie. Pretože zakrivený oblúk lampy pozostáva iba z jedného masívneho dreva, je lampa PILA vyrobená s o to väčšou starostlivosťou a zmyslom pre detail. Aj keď je svietidlo vypnuté, vyzerá skvele a šikovne podčiarkuje váš vlastný koncept zariaďovania. Aby krásny pohľad na drevo zostal v priebehu rokov, nebol bukový oblúk ošetrený škodlivým lakom, ale je dodávaný zákazníkovi v jeho prirodzenom stave. Lunopal tienidlo na lampu odolná voči UV žiareniu, dá sa bez problémov utrieť a nemusíte sa obávať, že by táto surovina, ktorá je podobná ako papier, ale je to kvalitný plast, mohla krehnúť. Preto si táto lampa po rokoch zachováva svoje čaro.

Koniec koncov, výrobca osvetlenia DOMUS je známy touto vysokou kvalitou. Životné prostredie a ľudia sú v popredí udržateľnej výroby v Nemecku. Nie sú tu dlhé a hlavne zbytočné dopravné trasy, z ktorých môže životné prostredie iba profitovať. Toto ľahké umelecké dielo si teda môžete bez vinného svedomia preniesť do svojho domova. Pretože výrobca DOMUS berie svoju ekologickú zodpovednosť veľmi vážne, čo sa opäť zreteľne ukazuje na vyhotovení tejto úhľadnej žiarovky, ktorá je skutočným pútačom pozornosti napríklad v obývacej izbe. Vysokokvalitné ručné spracovanie tiež odlišuje žiarovku, ktorá svojmu novému majiteľovi určite urobí veľa potešenia.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.