Závesná lampa Plan B, gaštan

2600050X
Závesná lampa Plan B, gaštan
Závesná lampa Plan B, gaštan
Závesná lampa Plan B, gaštan
Závesná lampa Plan B, gaštan
Závesná lampa Plan B, gaštan
 • Závesná lampa Plan B, gaštan
 • Závesná lampa Plan B, gaštan
 • Závesná lampa Plan B, gaštan
 • Závesná lampa Plan B, gaštan
 • Závesná lampa Plan B, gaštan
229,90 €

Dodacia lehota: 5 – 6 týždňov

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

Domus

Závesná lampa PLAN B

Položka č. 2600050X
Výrobca DOMUS

Popis výrobku

 • Flag of Germany Vyrobené v Nemecku

Moderné závesné svietidlo PLAN B s drevom


Vďaka svojmu špeciálnemu tvaru dávajú časti Lunopal závesnému svietidlu PLAN B mimoriadny vzhľad. Drevené prvky tiež podčiarkujú kvalitný celkový dojem zo svietidla. Mimochodom, so svojimi dvoma odtieňmi je táto lampa nielen univerzálna, ale aj mimoriadne príjemné svetlo. Či už nad jedálenským stolom, v spálni alebo na chodbe, táto lampa nastavuje šikovné živé akcenty a priťahuje pozornosť každého v tom najlepšom zmysle slova. Niekoľko z týchto závesných svetiel môžete tiež kombinovať, aby vytvorili harmonické umelecké dielo. Zoradené vedľa seba vyžarujú svetlá nenapodobiteľné kúzlo. Vďaka množstvu možných dizajnérskych možností sú fantázii ťažko dané hranice. Svietidlo bolo navyše spracované vo vysokej kvalite, ktorá podporuje aj vysokú úroveň funkčnosti.

Pretože aj keď je materiál Lunopal papier minimálne navonok podobný, jedná sa o veľmi odolný plast, ktorý je opatrený povlakom odolným proti UV žiareniu pre ešte dlhšiu trvanlivosť. Vďaka tomu je závesné svietidlo PLAN B so svojím krásnym tienidlo na lampu dokonca bez problémov umývateľné, takže čistenie svietidla je tiež veľmi príjemné. Mimochodom, táto žiarovka je nielen stmievateľná, ale aj vysoko odporúčaná z ekologického hľadiska. Pretože pri výrobe tejto žiarovky sa jednoznačne sústredili na potreby ľudí a životné prostredie. Napokon, tým je známa manufaktúra DOMUS. Napríklad výroba v Nemecku môže zabezpečiť, aby na prvom mieste nevznikali zbytočné dopravné trasy. Všetci zákazníci, ktorí dbajú na dizajn, si môžu toto svietidlo kúpiť do svojho životného priestoru s čistým svedomím.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.