Závesné svietidlá do jedálne

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  Lampy do jedálne

  Aké lampy do jedálne sú v trende?

  Svietidlo do jedálne je také individuálne ako jeho majiteľ. Veľký výber rôznych štýlov ponúka možnosť realizácie svojho osobného štýlu zariadenia v jedálni. Keďže je väčšina lámp pre jedálenské stoly zastúpená závesnými svietidlami, nachádza sa ich vzhľad vždy v zornom poli a stáva sa výrazným centrom priestoru.

  Lucande Hakona svetlo-nad-jedalenskym stolom

  Závesné svietidlá s dreveným trámom a zvesenými tienidlami sú dostupné v mnohých kombináciách materiálov, napr. s betónom.

  čierne LED-závesné-svietidlo Curls
  V svietidlách do jedálne pevne zabudovaná technika LED umožňuje obzvlášť moderný, filigránsky alebo extravagantný vzhľad.
  Lindby Odila svetlo-nad-jedalenskym-stolom

  Sklenené tienidlá prostého, asymetrického alebo organického tvaru, ako aj so zafarbením, sú obľúbené aj ako lampa na jedálenský stôl.

  6 závesné-svietidlo Alambre
  Vo všeobecnosti sa klietkový dizajn naďalej teší veľkej obľube v jedálni a v obytných priestoroch a neustále prichádza na scénu v nových podobách.
  LED-balkonové závesné-svietidlo Pia
  Prosté trámové závesné svietidlá predstavujú nadčasové, estetické osvetlenie jedálenského stola a často sa prezentujú v atraktívnom drevenom dizajne.
  závesné svietidlo Jasminka
  Závesné lampy do jedálne v trendovom priemyselnom štýle sú rustikálne-ležérnymi optickými magnetmi zariadenia s charakterom pre štyri steny.

  Aký osvetľovací prostriedok je vhodný pre lampy do jedálne?

  Predovšetkým v tmavom ročnom období, ale aj počas spoločenského večera s priateľmi sa jedálenský stôl stáva ústredným bodom. Lampy svietia v jedálni stále a musia sa postarať o prívetivú atmosféru. Perfektné svetlo k tomu poskytujú energeticky efektívne žiarovky LED s dlhou životnosťou. Vyberte si pre stravovaciu časť teplú bielu farbu svetla.

  LED-závesné svietidlo Arina čierne
  V svietidlách do jedálne s objímkou môžete jednoducho použiť aj moderné osvetľovacie prostriedky LED, aby ste okamžite mohli využiť aj všetky výhody LED.
  LED-závesné svietidlo Marija
  Závesné svietidlo do jedálne s pevne zabudovanými LED je často vytvorený ako minimalistický a zmenšený optický magnet v priestore. Niektoré modely sú navyše aj stmievateľné.
  BANKAMP Cecil LED-závesné-svietidlo
  Inteligentné závesné svietidlá kombinujú útulnosť a pohodlie s modernou technikou inteligentného domova, vďaka ktorej možno svetlo napr. stmievať alebo meniť jeho teplotu farby.
  Arcchio Tadej svietidlo-pre-jedáleň

  Ako vysoko by závesné svietidlá mali visieť nad jedálenským stolom?

  Ako základné pravidlo platí: Závesné lampy do jedálne by mali nad doskou stola visieť približne 80 – 100 cm. Vďaka tomu je umožnený perfektný výhľad na náprotivok a zároveň je stravovacia časť kompletne pokrytá svetelným kužeľom závesného svietidla, vďaka čomu sa stáva ústredným bodom.

  Existujú lampy do jedálne s možnosťou nastavenia výšky?

  Niektoré závesné lampy do jedálne majú mechanizmus lanovodu, pomocou ktorého môžete po inštalácii jednoducho nastaviť výšku svietidla. Ušetrí vám to schovávanie príliš dlhého kábla do stropného krytu alebo dokonca aj skrátenie kábla, čo predstavuje zásah do svietidla a tým ruší záruku, ručenie a zodpovednosť.

  závesné-svietidlo-simeon
  Lampy do jedálne závesné svietidlo simeon

  Sú dostupné lampy do jedálne od známych dizajnových značiek?

  Závesná lampa predstavuje v jedálni a v obytnom priestore objekt zariadenia s výrazným charakterom, ktorý má rozhodujúci vplyv na štýl celého priestoru. Z tohto dôvodu sa lampe do jedálne venujú aj početné svetoznáme dizajnérske značky.

  le klint soleil led-závesné svietidlo papierové

  Soleil
  od Le Klint

  tradition formakami jh5 závesné svietidlo
  Formakami
  fontana arte pinecone závesné svietidlo
  Pinecone
  artemide logico závesné svietidlo

  Logico
  od Artemide

  vibia flamingo led-závesné svietidlo
  Flamingo
  market set screen xl-závesné svietidlo
  Screen

   
  Máte ďalšie otázky týkajúce sa lámp do jedálne? Alebo na tému svetlo a osvetlenie? Potom Vám s radosťou pomôže naše odborné poradenstvo:
  ku kontaktnému formuláru.

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.