Artemide Discovery Square APP hliník 3 000 K

1060729X
Artemide Discovery Square APP hliník 3 000 K
1 739,90 €

Dodacia lehota: 3 – 5 týždňov

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

Artemide

Artemide Discovery Square závesná lampa APP hliník

Položka č. 1060729X
Výrobca ARTEMIDE

Popis výrobku

 • Prémiová kvalita

Závesné LED svietidlo Discovery Square od spoločnosti Artemide kompatibilné s aplikáciou


Dizajn tohto závesného svietidla LED, ktoré je po vypnutí takmer neviditeľné, nepochádza od nikoho iného ako od spoluzakladateľa spoločnosti Artemide lighting Ernesta Gismondiho (1931-2020). Vyštudovaný letecký inžinier sa od začiatku 60. rokov 20. storočia venoval vývoju a výrobe osvetlenia a spolu so Sergiom Mazzom položil základy dnešnej skupiny Artemide, ktorá dnes pôsobí po celom svete a za svoje vysokokvalitné dizajnové výrobky už získala mnoho ocenení.

Zvláštnosťou svietidla Discovery Square je nielen nezvyčajný dizajn, v ktorom filigránsky vyzerajúce tienidlo pozostávajúce z úzkeho hliníkového rámu a veľkého štvorcového difúzora z technopolyméru takmer pôsobí, akoby sa vznášalo vo vzduchu, ale aj technológia osvetlenia. LED diódy sú ukryté ako pásik v úzkom ráme a zaplavujú celé tienidlo zo strany. Poskytujú tak homogénne osvetlenie okolia bez oslnenia. Ideálna voľba na štýlové vybavenie moderných miestností svetlom. Hodí sa do obývacích izieb, moderných kancelárií, zasadacích a konferenčných miestností.

Discovery Square možno ovládať pomocou aplikácie, ktorú spoločnosť Artemide poskytuje bezplatne: stačí si stiahnuť aplikáciu pre Android alebo iOS a pripojiť sa cez Bluetooth.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.