Svetelné vonkajšie trendy Nápady na útulné osvetlenie záhrady, balkóna a terasy

Keď nás jar láka do záhrady a teplé večery vonku sú na pláne, je čas na zmenu štýlu vonkajšej obývačky! Pokiaľ ide o dizajn osvetlenia, existuje stále väčší výber atmosférických, pohodlných, praktických a kreatívnych akcentov: od multifunkčných svetiel, ktoré slúžia ako nábytok alebo jukebox, cez prenosné batériové svetlá a solárne svietidlá, až po svetlá s hrotmi a LED pásy, ktoré zdobia záhradné chodníky, terasy a balkónové zábradlia. A na príjemné hodiny sú nevyhnutné aj žiarivé vykurovacie telesá.

Prenosné lampy patria k letu! Praktické svietidlá s batériou

Pre nás je leto len ťažko predstaviteľné bez praktických svetiel Light2Go s dobíjacími batériami. Nabité doma nás sprevádzajú nielen na záhradu, ale aj k jazeru, na piknik alebo do kempu. S teplým bielym svetlom - v prípade potreby stmievateľným - nám prinášajú atmosféru táboráku, pri ktorej si môžete oddýchnuť a užiť si ju!

Nakupovať prenosné lampy

Svetlo pre správnu atmosféru: solárne svietidlá Lampy, ktoré musíte mať na balkóne a terase

Solárne svietidlá prinášajú na balkón a terasu svetelnú náladu úplne bez spotreby elektrickej energie. Vďaka sile slnka sa dekoratívne lampáše nabíjajú a za súmraku nám poskytujú príjemné svetlo. Tip: Pre záhradnú párty priateľov a susedov sú kreatívnym suvenírom.

Nakupujte solárne lampáše

Tak jednoduché: svietidlá so zemným hrotom Rýchle a efektívne zapojenie

Orámujte terasu svetlom, vytvorte scénu pre kvetinový záhon alebo zvýraznite balkónový box. So solárnymi svetlami alebo svetlami na batérie s uzemňovacím hrotom to zvládnete za krátky čas. Bez akéhokoľvek napájania možno elegantné vonkajšie svietidlá jednoducho zapichnúť do zeme pomocou hrotu a v prípade potreby ich kedykoľvek premiestniť. Pre flexibilné osvetlenie!

Nakupujte svetlá s hrotom do zeme

Vonkajšie závesné svietidlá pre vonkajšiu jedáleň

Čo môže byť v lete lepšie ako hodovanie vonku? Ak je jedálenský stôl zakrytý, možno nad ním namontovať závesné svietidlo - rovnako ako v jedálni. Rozmanitosť dizajnu siaha od vzhľadu klietky cez košové tienidlá v prírodnom šate až po čisté žiarovky. Každý z nich je vybavený teplým bielym svetlom, ktoré je dokonalé, keď padne súmrak.

Nakupovať vonkajšie závesné svietidlá

Vkus obývačky so stojacími lampami Presťahujte sa von

Presunutie obývačky von v teplých mesiacoch si vyžaduje nielen útulný nábytok, ale aj vhodné osvetlenie. Stojace svietidlá sú ideálne pre čitateľský kútik pod holým nebom. A z hľadiska dizajnu sú modely s triedou ochrany IP vážnymi konkurentmi pre interiérové svietidlá. Vrchol: stojacie lampy s dobíjacou batériou na voľné umiestnenie.

Nakupujte stojace lampy

DMC - 5%
1 962,87 €
DMC 2 066,40 €
DMC je výrobcom odporúčaná maloobchodná cena výrobku.
Podrobnosti Čas dodania: 5 - 6 týždne
DMC - 5%
1 695,45 €
DMC 1 784,87 €
DMC je výrobcom odporúčaná maloobchodná cena výrobku.
Podrobnosti Čas dodania: 5 - 6 týždne
DMC - 10%
807,55 €
DMC 897,37 €
DMC je výrobcom odporúčaná maloobchodná cena výrobku.
Podrobnosti Čas dodania: 4 - 6 dni

2v1: Svetelný nábytok Atmosféra salónika, ktorú si môžete vychutnať

Posedenie vonku a vychutnávanie večernej atmosféry v záhrade - s farebnými svetelnými stolmi a sedením sa atmosféra stáva jednoducho fantastickou! Vďaka viacfarebným funkciám možno prostredníctvom smartfónu alebo diaľkového ovládania vyvolať všetky predstaviteľné obľúbené farby a vytvoriť tak doma v záhrade dokonalú atmosféru južných morí. Určite vyskúšajte módny odtieň Very Peri!

Nakupovať svetelný nábytok

Svetlo a zvuk pre letnú atmosféru Multifunkčné svietidlá s reproduktorom

Pohodlne sa usaďte na záhrade, nechajte svoje obľúbené svetlo svietiť všetkými farbami prostredníctvom funkcie RGB a počúvajte hudbu. Atmosféra je ideálna na večerné hodiny pod holým nebom. A ak vám dve funkcie jedného svietidla nestačia, jednoducho si vyberte model, ktorý možno použiť aj ako chladič na šampanské alebo bočný stolík.

Licht mit Lautsprecher shoppen

Čo musíte mať: svetelné reťaze a girlandy Párty atmosféra v záhrade

Nezáleží na tom, či sa blíži ďalšia grilovacia párty alebo len chladný večer vonku: Rozprávkové svetlá a lampášiky na zábradlí, kríkoch a stromoch jednoducho dotvárajú letnú atmosféru. Varianty s dobíjacími batériami a solárnymi panelmi sú obzvlášť praktické, pretože nevyžadujú ďalšiu zásuvku. Cez deň ich jednoducho nasmerujte na juh a večer si užívajte príjemné svetlo!

Lichterketten & Lampions shoppen

Osvetlenie pomocou LED pásikov Dobrý pocit z nepriameho svetla

Či už ide o svetelné trubice, ktoré sa tiahnu popri kvetinovom záhone a večer vytvárajú útulnú atmosféru, alebo o LED pásy, ktoré lemujú terasu, vonkajší nábytok alebo balkónový parapet: vďaka tomuto nepriamemu akcentovému osvetleniu sa záhradné plochy, kde trávime letné večery, stávajú miestom pohody par excellence. Rozmanitosť prináša viacfarebná funkcia.

Nakupovať LED pásky

DMC - 20%
184,82 €
DMC 231,06 €
DMC je výrobcom odporúčaná maloobchodná cena výrobku.
Podrobnosti Čas dodania: 9 - 11 dni
DMC - 12%
338,72 €
DMC 385,14 €
DMC je výrobcom odporúčaná maloobchodná cena výrobku.
Podrobnosti Čas dodania: 4 - 6 dni
DMC - 20%
482,67 €
DMC 603,41 €
DMC je výrobcom odporúčaná maloobchodná cena výrobku.
Podrobnosti Čas dodania: 9 - 11 dni
DMC - 20%
104,85 €
DMC 131,08 €
DMC je výrobcom odporúčaná maloobchodná cena výrobku.
Podrobnosti Čas dodania: 4 - 6 dni

Teplo a útulno vďaka sálavým vykurovacím telesám Na dlhé večery vonku

Niektoré noci sa vám ani nechce ísť dovnútra! Ale keď sa zdvihne chladný vietor, môže to byť nepríjemné napriek útulnému osvetleniu a nadýchaným vankúšom na sedenie. Nápravou sú sálavé ohrievače, ktoré poskytujú teplo. Buď ako sálavé vykurovacie teleso stojace na podlahe zo strany, alebo namontované pod strieškou alebo slnečnou clonou zhora. Niektoré modely majú dokonca v cene aj osvetľovací prístroj pre krásne svetlo.

Nakupovať vonkajší ohrievač

Prečiarknuté ceny na svetlá.sk zodpovedajú doporučenej maloobchodnej cene výrobcu.
Všetky ceny produktov sú uvedené v €, vrátane 20 % DPH a bez prepravných nákladov.

© 2023 Lampenwelt GmbH