Iba

Extra -10 % od 99 eur | -13 % od 159 eur takmer na všetko

Až -60 % na všetky kategórie

Nakupovanie

Plaťte bezpečne a pohodlne nasledujúcimi spôsobmi platby.

Kreditná a debetná karta

   

Komfortný a bezpečný spôsob platby: Platba sa odpíše priamo z vašej karty (VISA, MasterCard alebo Maestro). Stačí, ak zadáte číslo karty, dátum ukončenia platnosti a bezpečnostný kód karty. Tieto údaje sa prenášajú priamo na platobnú platformu spoločnosti BS PAYONE GmbH s použitím bezpečného 128-bitového šifrovania SSL.

Vaša karta musí byť zaregistrovaná na účely metódy overenia zabezpečenia (overená prostredníctvom VISA, MasterCard Secure Card, Maestro SecureCode), pri ktorej sa používa osobný bezpečnostný kód medzi vami a vašou bankou.

Po prijatí vašej objednávky sa suma zodpovedajúca kúpnej cene zarezervuje na karte. Táto suma sa následne stiahne z karty po expedovaní tovaru.

(Poznámka: Niektoré debetné karty nemusia byť v našom obchode akceptované. V prípade akýchkoľvek problémov kontaktujte náš zákaznícky servis.)

Táto jednoduchá a rýchla forma platby je samozrejme úplne bezplatná.

Paypal

Platenie prostredníctvom služby PayPal je jednoduché, rýchle a bezpečné. Jednoducho vyberte PayPal ako požadovaný spôsob platby pri zadávaní objednávky, potom sa prihláste na vaše osobné konto PayPal prostredníctvom e-mailovej adresy a hesla, ktoré ste si vytvorili na portáli PayPal, a potvrďte platbu.

Ak sa rozhodnete pre platbu prostredíctvom služby PayPal Express, systém vás presmeruje z našej stránky s nákupným košíkom na platformu PayPal, kde sa môžete prihlásiť do svojho konta pomocou vašich prihlasovacích údajov. Skôr ako budete pokračovať, si radšej dvakrát skontrolujte zadané informácie o adrese. Potom skontrolujte a potvrďte objednávku na našej stránke pre potvrdenie objednávky. Od služby PayPal ihneď dostaneme potvrdenie o platbe a môžeme okamžite začať spracovávať vašu objednávku.

Nemáte konto PayPal? Registrácia bankového účtu v službe PayPal je jednoduchá: stačí len niekoľko kliknutí. Platenie prostredníctvom služby PayPal je našej webovej stránke vždy bezplatné.

Apple Pay

Prijímame Apple Pay - bezpečné a pohodlné mobilné platobné riešenie, ktoré používateľom Apple poskytuje zjednodušený a bezproblémový zážitok z nakupovania.

Po pridaní kreditnej alebo debetnej karty do aplikácie Wallet môžete začať používať tento spôsob platby v online obchodoch, ktoré akceptujú Apple Pay. 

Ak chcete dokončiť transakciu na stránke Světla24.cz pomocou Apple Pay, stačí pri pokladni vybrať Apple Pay ako spôsob platby a dokončiť objednávku kliknutím na tlačidlo Apple Pay na stránke s potvrdením objednávky. Následne budete vyzvaní na zadanie prístupového kódu alebo použitie Face ID na autorizáciu transakcie bez nutnosti opätovného zadávania údajov o karte.

Dobierka

Tovar (vrátane nákladov na doručenie a iné poplatky) hradíte v hotovosti alebou kartou vodičovi dopravnej spoločnosti Zásielkovňa. Táto služba je spoplatnená sumou 1,97 €.

V prípade, že si zvolíte platbu dobierkou, maximálna čiastka, ktorú je možné takto zaplatiť, je 700 €.

Balíky nad 10kg s najdlhšou stranou cez 120 cm alebo súčtom 3 strán presahujúcich 150 cm bohužiaľ nie je možné posielať na dobierku. V takom prípade vás skontaktuje náš zákaznícky servis.

Platba vopred

Jednoduché a bezplatné. Pri spôsobe platby bankovým prevodom zaplatíte zálohu. Tovar vám bude rezervovaný na štrnásť dní. Sumu prevediete na účet spoločnosti Lampenwelt GmbH. Bankové údaje nájdete v potvrdení našej objednávky. Po prijatí platby bude vaša objednávka odoslaná podľa informácií o dodacej lehote na stránke s podrobnými informáciami o výrobku. Ak do štrnástich dní nedôjde k úhrade, rezervácia tovaru sa zruší a objednávka sa automaticky zruší.

Nemôžete nájsť odpoveď?

Kontaktujte nás.


Máte otázky týkajúce sa spôsobov platby alebo fakturácie?


Odpovede na tieto otázky, ako aj na všetky ďalšie témy týkajúce sa platieb nájdete v našich najčastejších otázkach - FAQ.