Svetelné reťaze

Svetelné reťaze

Svetelné reťaze pre každý štýl a príležitosť

Či už chcete rozjasniť svoj domov po celý rok, dodať svadobnému dňu nádych krásy a elegancie alebo si spríjemniť pracovný priestor, ponúkame svetelné reťaze pre každý štýl a príležitosť.

Prirodzene, vrátane Vianoc!

Na aké príležitosti sa hodia svetelné reťaze?

Úžasné na svetelných reťaziach je to, že ich môžete použiť na vytvorenie útulnej alebo elegantnej atmosféry po celý rok. Rozjasnite pracovný priestor alebo dodajte svadobnému dňu eleganciu – náš sortiment preto presahuje tradičné svetelné reťaze určené len na vianočný stromček.

K dispozícii sú svetelné reťaze pre každú príležitosť a štýl zariadenia od priemyselného po škandinávsky, samostatné svetelné body, kužele, ozdoby a dokonca aj žiarovky v pestrých alebo jednoduchých farbách.

Ako pripevním svetelnú reťaz?

Pripevniť svetelnú reťaz nie je zložité.

Väčšinou potrebujete iba elektrickú zásuvku, napríklad ak chcete umiestniť dekoráciu na jedálenský stôl alebo príručnú poličku.

Ak však chcete pripevniť svetelnú reťaz na stenu alebo strop, musíte mať na pamäti niekoľko vecí, aby ste svetlá určite správne upevnili.

Jedným z najobľúbenejších montážnych prvkov je priehľadná obojstranná lepiaca páska, ktorá postačuje na väčšinu hladkých povrchov. Na drsné povrchy odporúčame samostatné kolíky, pozdĺž ktorých sa potom svetelná reťaz omotá.

Medzi ďalšie možnosti patria svorky alebo klincové svorky a niektoré svetelné reťaze možno pripevniť na okná, sklo a plast pomocou prísavných držiakov.

Svetelné reťaze môžete umiestniť aj okolo ľubovoľného pevného rámu bez ďalších konzol, napríklad okolo stĺpikov postele, políc, rámov obrazov alebo plotov.

A keď už hovoríme o plotoch, ak chcete zavesiť svetelné reťaze vonku, odporúčame vám závesné háčiky, aby ste dosiahli želaný vzhľad.

Ak ste medzi vyššie uvedenými možnosťami nenašli to, čo hľadáte, a chcete len oživiť svoj vianočný stromček – prečo nevyskúšať naše bezdrôtové sviečky na vianočný stromček?

Tieto energeticky úsporné LED svetlá sú napájané štandardnými batériami typu AA alebo AAA a môžete ich umiestniť kdekoľvek na vetvách stromčeka.

Svetelné reťaze môžete pripevniť kdekoľvek alebo zavesiť okolo pevných rámov.

Na vianočný stromček odporúčame bezdrôtové sviečky.

Aký je rozdiel medzi svetelnými reťazami do interiéru a exteriéru?

Svetelné reťaze do interiéru sa nesmú používať na záhrade, terase alebo balkóne. Vonkajšie svetelné reťaze musia mať stupeň ochrany IP44 alebo vyšší, čo ich chráni pred striekajúcou vodou a pevnými cudzími časticami väčšími ako 1 mm.

Musia sa v svetelných reťaziach ešte stále meniť žiarovky?

Výmena žiaroviek v moderných svetelných reťaziach LED už nie je možná.

Ale žiadne obavy, pretože svetlá LED majú dlhú životnosť a vy si tak môžete svetelné reťaze užívať roky bez toho, aby ste museli hľadať náhradné žiarovky.

Chceli by ste sa dozvedieť viac informácií o svetelných reťaziach vrátane tipov na zdobenie? Alebo potrebujete poradiť o akejkoľvek inej téme týkajúcej sa svetelných reťazí? Ak áno, náš tím odborníkov vám ochotne odpovie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám ešte dnes na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo nás kontaktujte e-mailom.

Viac Zobraziť menej

Prečiarknuté ceny na svetlá.sk zodpovedajú doporučenej maloobchodnej cene výrobcu.
Všetky ceny produktov sú uvedené v €, vrátane 20 % DPH a bez prepravných nákladov.

© 2023 Lampenwelt GmbH