Florentské lampy

Talianska atmosféra svetla so štýlom

Kvetiny, kvety a listy – príroda bola modelkou pre tieto štýlové svetelné kreácie! Florentské svietidlá majú svoj pôvod v talianskom meste Florencia, v ktorého erbe je zobrazená ľalia. Vyznačujú sa špirálovým vzhľadom kvetinových prvkov – veľmi hravé a niekedy aj pompézne svietidlá.


Stropné svietidlá vo florentskom štýle

Florentské stropné svietidlá sú highlight v každom priestore. Vyžarujú eleganciu, ako aj pohodovú ľahkosť a výstižne reprezentujú štýl s talianskymi koreňmi. Ich pompézny kvetinový dizajn vyzerá veľmi dobre na strope a nezaberajú pritom príliš veľa miesta. Takto možno v porovnaní s lustrom vytvoriť priestorovo úsporné a extravagantné kvetinové kreácie.

Nakupovať teraz

Luster s pompéznymi listami

Pôvabnejšie to už ani nemôže byť: Lustre vo florentskom štýle sú výrazné: V jagotavých odtieňoch kovu alebo aj v pestrých farbách prichádzajú s nádherou listov a kvetov, ktorá nemá obdoby. Dokážu premeniť masívny stôl v priestrannom obytnom priestore na slávnostný stredobod pozornosti. Pod takýmto svetelným zdrojom si možno vychutnať slávnostné večere.

Nakupovať teraz

Nástenné svietidlá s nádherou kvetov

Práve vo výške pohľadu sú lampy vo florentskom štýle obzvlášť nápadné. Umiestnené nad komodou, pohovku alebo kreslom rozvinú elegantným spôsobom svoju kvetinovú krásu. Raz so žiarovkou v tvare plameňa, ktorá je obklopená listami, inokedy s kvetinovými keramickými tienidlami a zdobené farebným jesenným lístím, sa postarajú o náladovú a pôvabnú atmosféru.

Nakupovať teraz

Stojanové lampy v kvetinovej kráse

Florentské stojacie lampy vyzerajú ako prekrásny rozkvitnutý ker. Zmenia každý kútik na čítanie a každú obývačku na štýlový salónik, v ktorom človek rád trávi čas. Stojanové lampy, ktoré sú svojou kvetinovou krásou skutočnou poctou talianskej Florencii, priťahujú na seba všetky pohľady – obzvlášť, keď žiaria v teplom bielom svetle.

Nakupovať teraz

Závesné svietidlá s kvetinovou gráciou

Závesné svietidlá vo florentskom dizajne sú hravé, špirálové a priam pôvabne graciózne. Naaranžované ako farebný kvetinový veniec alebo ako kytica kvetov, ktorá bola zavesená hore nohami na usušenie, prinášajú do obytných priestorov veľmi osobitnú atmosféru osvetlenia. Obzvlášť krásne vyzerajú nad láskyplne prestretým jedálenským stolom.

Nakupovať teraz

Stolové svietidlá s kvetinovým šarmom

Na komode alebo na odkladacom – tam sa nachádza javisko pre stolové lampy v štýle navrhnutom dizajnérmi z talianskeho mesta Florencia. Stolové lampy pokryté kvetmi a listami sa obzvlášť vynímajú na rustikálnom drevenom nábytku, v ktorom sa odráža spätosť s prírodou. Čo sa týka mixu materiálov a farieb nie sú fantázii kladené žiadne prekážky.

Nakupovať teraz

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.