UŽITOČNÉ INFORMÁCIE INTELIGENTNÁ DOMÁCNOSŤ

Zaistite si inteligentné riadené vykurovanie

Inteligentný vykurovací systém je pohodlný, bezpečný a úsporný! Vďaka inteligentným radiátorom riadeným údajmi sa vykurovacia energia využíva efektívnejšie. Šetrí to peniaze a chráni životné prostredie - dokonca aj v nájomných bytoch, kde je inak ťažké riešiť modernizáciu na úsporu energie. Inteligentné termostaty sa dajú ľahko vziať so sebou, keď sa sťahujete.

Inteligentné vykurovanie nám tiež poskytuje upokojujúci pocit. V prípade, že cestou do práce premýšľate: "Vypol som dnes ráno kúrenie?", stačí sa pozrieť do mobilného telefónu, kde nájdete túto informáciu. Ak ste nevypli vykurovanie, môžete to napraviť jediným kliknutím.


Inteligentný snímač okien:
Regulácia vykurovania od spoločností Homematic IP a Rademacher

Inteligentné pohony radiátorov Homematic IP a Rademacher regulujú teplotu podľa želania používateľa - kedykoľvek a úplne automaticky. Manuálne ovládanie je možné aj priamo na inteligentnom termostate radiátora.

Kombinácia snímača dverí a snímača okna maximálne šetrí energiu: keď je okno otvorené, radiátor automaticky reguluje teplotu v miestnosti smerom nadol a po zatvorení okna opäť smerom nahor.

Štartovacia sada od Homematic IP
za približne 100 €

Štartovacia sada od spoločnosti Rademacher
za približne 300 €


Výhody inteligentného riadenia vykurovania

ľahká inštalácia

ľahká inštalácia

Premeniť bežný radiátor na inteligentný a spoznať jeho výhody je možné kdekoľvek.

Diaľkové ovládanie

Diaľkové ovládanie

Ovládajte a monitorujte svoje vykurovanie z kaviarne alebo z práce: teplota sa vždy zobrazuje prostredníctvom aplikácie a nastavenia môžete kedykoľvek zmeniť.

Naprogramované vykurovanie

Naprogramované vykurovanie

Vytvorte si rozvrhy, aby sa teplota v miestnosti automaticky regulovala podľa denného rozvrhu, napr. pre ranný kúpeľ alebo raňajky.


Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.