Minimalizmus - menej je viac

Svietidlá zredukované na základné prvky

Minimalizmus. Jeho myšlienkou je vytvoriť protiváhu k nášmu hektickému každodennému životu v podobe útočiska pokoja - medzi našimi vlastnými štyrmi stenami. V minimalistickom interiéri sa sústredíme na to podstatné. Izby ponúkajú čo najviac voľného priestoru na relaxáciu bez zbytočného rozptyľovania. Kusy nábytku sú navrhnuté s jasnou líniou. "Forma nasleduje funkciu", tak ako to bolo v časoch Bauhausu. Týmto dizajnovým mottom sa riadia aj zodpovedajúce svietidlá.


Čistá formálnosť

Čím sa vyznačuje minimalistické svietidlo?

Je to úloha, ktorá veľmi láka dizajnérov osvetlenia: vytvoriť niečo jedinečné z jednoduchých základných tvarov. Dosiahne sa to opakovaným preskupovaním geometrických tvarov, ako sú kruhy, štvorce alebo trojuholníky, a doplnením dizajnu drobnými vylepšeniami, napríklad výraznou farebnosťou alebo materiálovým akcentom.

Nakupovať v tomto štýle

Purizmus bez limitov

Neobmedzený dizajn vďaka technológii LED

Vďaka integrovanej technológii LED osvetlenia sa dnes fantázii dizajnérov prakticky medze nekladú. Telo lampy je mimoriadne štíhle a svetelné zdroje svietia bez vyčnievajúcich žiaroviek - minimalizmus má veľmi avantgardné srdce!

Nakupovať v tomto štýle

Nadčasový dizajn

Klasika minimalistického osvetlenia

Minimalistický štýl ešte nikdy nebol taký módny. Ešte nikdy nebolo toľko interiérových dizajnérov s vášňou pre základné línie. Až doteraz nikdy. Nikdy až do dnešného dňa. V skutočnosti sú však minimalistické výrobky už dlho známe, a to aj vo svete osvetlenia. Sú to nadčasové klasiky, ktoré dnes opäť prekvitajú a opäť sa vyrábajú v limitovaných edíciách.

Nakupovať v tomto štýle

Minimalizmus a luxus

Protiklady skombinované puristickým spôsobom

Glamour a minimalizmus sa navzájom nevylučujú. Domnelé protiklady v skutočnosti vytvárajú puristicko-elegantný trend. Kľúčom k úspechu je tu minimalistický dizajn s drahými materiálmi, elegantná kombinácia zlatých tónov, čiernej a vysokokvalitných sklenených prvkov so súčasne štíhlymi líniami.

Nakupovať v tomto štýle

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.