Moderné osvetlenie

Od severského štýlu až po industriálny vkus

Moderné osvetlenie má mnoho aspektov: na jednej strane inovatívna technológia LED, filigránove vzory svietidiel a minimalistické vzory. Ale štýly, ktoré sú momentálne v móde, sú tiež moderné. Napríklad Scandi chic s drevenými prvkami alebo vintage štýl. Aktuálny je aj priemyselný štýl mestských loftov. Moderné sú tiež populárne farby ako čierna a biela alebo čierna a zlatá.

Pútavé stropné svietidlá

Všeobecné osvetlenie v rôznych štýloch

V závislosti od osobných preferencií sa v moderných interiéroch používajú stropné svietidlá v širokej škále dizajnov a materiálov, od dreva až po kovy zlatej farby. Jednoznačne obľúbené sú moderné krištáľové stropné svietidlá. Trendom sú aj stmievateľné stropné svietidlá.

Všetky stropné svietidlá

Moderné lustre

Elegantné a štýlové zvýraznenie priestoru

Lustre nie sú vyhradené len pre vily. Ich moderné odnože tiež prispievajú k ľahkej atmosfére v prenajatom byte. Od variantov z nehrdzavejúcej ocele cez modely v zlatých odtieňoch až po lustre s krištáľovými aplikáciami - dovolené je všetko, čo sa vám páči!

Všetky lustre

Must-have stojacie lampy

Od dreva po zlato - úplne moderné!

Sú vyrobené pre kútik na čítanie: moderné podlahové svietidlá vo všetkých svojich podobách vyzerajú skvele vedľa pohovky alebo kresla na čítanie. Vnášajú do interiéru nádych škandinávskeho štýlu s drevenými prvkami. Model so zlatými prvkami je viac v smere Art Deco.

Všetky stojacie lampy

Filigránove stolové lampy

Ten správny kúsok pre každú komodu

Možno ich použiť na vytvorenie skvelého osvetlenia v domácnosti: moderné stolové lampy majú šmrnc vďaka výrazným skleneným tienidlám a prvkom v zlatých a mosadzných odtieňoch. Teplé biele svetlo je ešte útulnejšie, keď sa jemne stlmí.

Všetky stolové lampy

Stolové lampy 2go

Moderné bezdrôtové svetlá na batériu

Stolné lampy s dobíjacími batériami sú absolútnou nevyhnutnosťou, pokiaľ ide o osvetlenie. Ak je batéria lampy nabitá, vydržia svietiť mnoho hodín bez zásuvky a môžu byť umiestnené kdekoľvek - na nočnom stolíku, na komode alebo v izbe pre hostí.

Všetky svetlá na batérie

Elegantné závesné svetlá

Jemné ľahké predmety, veľmi moderné

Ich obľúbeným miestom pre príjemné svetelné efekty je miesto nad jedálenským stolom. Moderné závesné svietidlá tu zaujmú kvalitnými materiálmi. Krištáľové prvky poskytujú dostatok pôvabu, ale v móde je aj drevo a sklo.

Všetky závesné svetlá

Nástenné svietidlá ako eyecatcher

Svetelné prostredie vo výške očí

Nástenné svietidlá v modernom dizajne sa naplno prejavia v priamom zornom poli. V závislosti od materiálu a tvaru sa na stenách vytvárajú nádherné hry svetla. Obzvlášť obľúbené sú zlaté, mosadzné a strieborné odtiene, ktoré sa dajú ovládať aj priamo prepínačom.

Všetky nástenné svietidlá

Pohodlné nočné lampy

Zapínanie a vypínanie pomocou dotykovej funkcie

Keď musíte v noci šmátrať po vypínači, nie je to nič príjemné. Preto sú moderné nočné lampy vybavené dotykovou funkciou, ktorá zapína a vypína svetlo stlačením tlačidla a dá sa dokonca stlmiť.

Všetky nočné lampy

Moderné kuchynské lampy

Funkčné a mimoriadne pekné

V závislosti od priestoru musia kuchynské svietidlá spĺňať rôzne požiadavky: na strope poskytujú jasné svetlo ako všeobecné osvetlenie. Ako závesné svietidlá nad pultom alebo svietidlá pod skrinku nad pracovnou doskou poskytujú cielené osvetlenie na krájanie zeleniny.

Všetky kuchynské lampy

Moderné lampy do spálne

Must-have pokiaľ ide o útulnosť

Všetky aspekty moderného osvetlenia spálne sa dajú použiť okolo postele rôznymi spôsobmi. Okrem klasickej nočnej lampy sú na večerné čítanie vhodné aj závesné a nástenné svietidlá nad nočným stolíkom.

Všetky lampy do spálne

Moderné lampy do obývacej izby

Ľahké prostredie okolo pohovky

Pohovku a kútik na čítanie zútulňuje atraktívne osvetlenie. Nástenné, závesné a podlahové svietidlá sú rovnako vhodné pre teplé biele okolité svetlo.

Všetky lampy do obývacej izby

Moderné lampy do jedálne

Ľahký vkus pre útulný stôl

Útulný jedálenský stôl ako ústredný bod miestnosti je v svetelnom kuželi štýlového moderného závesného svetla absolútne príťažlivý. V závislosti od tvaru stola sú vhodné rôzne svietidlá - čím je stôl obdĺžnikovejšie, tým väčší zmysel má viacplameňový model.

Všetky lampy do jedálne

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.