svetlo z mosadze

Mosadzná lampa, ktorú musíte mať Nápaditý dizajn osvetlenia s glamour efektom

Mosadzné svietidlá sú v moderných interiéroch skutočným lákadlom. V kombinácii s teplým bielym svetlom vytvárajú očarujúcu atmosféru. Tento materiál je rovnako účinný v puristických dizajnoch ako v starožitných, moderných alebo retro dizajnoch. Okrem toho kombinácia so sklom zvyšuje ušľachtilý účinok mosadze.


Charizmatické stojacie lampy Mosadz: doma v mnohých štýloch

Mosadzné stojacie lampy vnesú do obytných priestorov šmrnc! Z hľadiska dizajnu sú univerzálne a neobmedzujú sa na jeden štýl. Tento materiál je rovnako efektný v minimalistickom štýle ako v módnej kombinácii materiálov s mramorom alebo opálovým sklom.

Mosadzné stojacie lampy

Pôsobivé stolové lampy Akcentové osvetlenie so šarmom

Stolové lampy z mosadze vnášajú do interiéru elegantný nádych a vďaka reflexným povrchom poskytujú ohromujúce svetlo v celej miestnosti. Absolútne trendy: mosadz od tienidla po rám v atraktívnom dizajne.

Mosadzné stolové lampy

Estetické stropné svietidlá Mosadzné svietidlá v kombinácii so sklom

Poskytujú nielen celkové osvetlenie zhora, ale prispievajú aj k celkovému vydarenému vzhľadu interiéru. Hovoríme o stropných svietidlách, ktoré elegantne kombinujú mosadzné prvky so sklom - od jednoplamenných až po viacplamenné.

Mosadzné stropné svietidlá

Štýlové nástenné svietidlá Mosadzné diela svetelného umenia

Nástenné svietidlá z mosadze priťahujú plnú pozornosť. Niektoré nástenné lampy možno z hľadiska dizajnu označiť za umelecké diela. A puristický geometrický dizajn je tiež dokonale kompatibilný s vlastnosťami materiálu.

Mosadzné nástenné svietidlá

Pôvabné závesné svietidlá Mosadz v žiarivom ohnisku

Ozdobia stôl ako stredobod miestnosti mimoriadne pôvabným spôsobom: Závesné svietidlá v mosadzných tónoch vytvárajú útulnú atmosféru vďaka svojmu výnimočnému svetelnému efektu a dodávajú celej miestnosti nádych extravagancie. V závislosti od chuti a veľkosti stola môžu byť aj viacplamenné.

Mosadzné závesné svietidlá

Pôvabné lustre Majestátny dizajn v mosadzných tónoch

Keď zaujmú svoje miesto v miestnosti, žiadny iný kus nábytku im nemôže oponovať na prvom mieste v rebríčku pútavosti: Lustre v pôvabných mosadzných tónoch vdýchnu recepcii a obývacím izbám poriadnu dávku extravagancie!

Mosadzný luster

Prečiarknuté ceny na svetlá.sk zodpovedajú doporučenej maloobchodnej cene výrobcu.
Všetky ceny produktov sú uvedené v €, vrátane 20 % DPH a bez prepravných nákladov.

© 2023 Lampenwelt GmbH