Námorné lampy s prímorským šarmom

Atmosféra osvetlenia s modrými odtieňmi, drevom a námorníckym lanom

Otočiť tvár smerom do vetra a užívať si – každý, kto tam bol, nezabudne na veľkoleposť drsného Severného mora a rozbúreného Atlantiku. Dostatočný dôvod na to, aby ste priniesli prímorskú atmosféru do vlastných štyroch stien. Napríklad so svietidlami v odtieňoch modrej ako more, s drevenými prvkami, akými sú palubné dosky, alebo s lanami a povrazmi. Do dizajnov osvetlenia možno jednoducho integrovať aj motívy kotiev, majákov a kormidiel. Takže: Svetelná dekorácia, ahoj!

Námornícke stolové lampy

Nádych Atlantiku pre interiér

Masívny drevený stôl alebo rustikálna komoda sú dokonalým javiskom pre stolné lampy v maritímnom štýle. Sklenené svietidlá s modrým tónovaním tam vyniknú rovnako, ako dizajny osvetlenia s motívmi lán, kotiev alebo morských hviezdic.

Všetky stolové lampy

Stropné svietidlá v pobrežnom dizajne

Spomienky na dovolenku ožívajú

Prispôsobenie všeobecného osvetlenia maritímnej atmosfére – najlepšie to pôjde so svietidlami, ktoré kormidlom vzdávajú hold námorníctvu, alebo s modelmi, ktoré pripomínajú lodné lampy s klietkami.

Všetky stropné svietidlá

Námornícke nástenné svietidlá

Každodenné snívanie o poslednej návšteve pláže

Vezmeme si modré tienidlo v kombinácii s teplým drevom, lano, ktoré sa spojí do symbiózy s osvetľovacím prostriedkom, alebo kormidlo s tienidlom, na ktorom je mapa svetových morí – a už je dizajn maritímneho osvetlenia perfektný!

Všetky nástenné svietidlá

Námornícke závesné lampy

Absolútna atmosféra prímoria!

Maritímne závesné svietidlá sa hodia do severského moderného interiéru rovnako, ako aj do rustikálnej atmosféry podkrovia. V závislosti od vkusu prichádzajú do úvahy decentné odtiene modrej alebo dizajny založené na námorníckych uzloch a silných lanách – v perfektnej harmónii s filamentovými žiarovkami!

Všetky závesné lampy

Stojanové lampy s pobrežným šarmom

Promenáda v obývačke

Piesok, duny a za nimi modré more! Tento upokojujúci a nádherný pohľad si vo vlastnom domove zachováme so stojanovými svietidlami v úchvatnej modrej, s drsným drevom a maritímnymi lanami v kombinácii s textilnými tienidlami v béžovej farbe, akú má pláž.

Všetky stojanové svietidlá

Svetelné reťaze

Ahoj, moja letná záhrada!

Letnú záhradu, osobitne balkón a terasu, si večer ešte spríjemníme svetelnými reťazami. Ak pritom vstúpi do hry lano alebo klietkové svietidlo, nastane so súmrakom maritímna atmosféra.

Všetky svetelné reťaze

Námornícke vonkajšie nástenné svietidlá

Šarm milovaných pobrežných miest

Urobte chodníky okolo domu svetlejšie a bezpečnejšie s maritímnymi vonkajšími nástennými svietidlami a vytvorte pritom atmosféru Severného mora! Na to sa perfektne hodia modely z mosadze a medi, aj ako verzie odolné proti morskej vode použiteľné v blízkosti pobrežia, ktoré vďaka slanému vzduchu vytvárajú patinu.

Všetky vonkajšie nástenné svietidlá

Rustikálne klietkové svietidlá

Vitajte na palube!

Klietkové svietidlá poznáme vo všeobecnosti zo starých motorových rybárskych člnov, majákov a pobrežných regiónov. Okolo domu alebo v záhradnej chatke sa s nimi vracia atmosféra poslednej dovolenky pri mori a za súmraku nás unášajú do spomienok na ňu.

Všetky klietkové svietidlá

V priamej blízkosti pobrežia

Tip experta

Ak žijete v blízkosti pobrežia, mali by ste na vonkajšie osvetlenie použiť modely, ktoré sú odolné proti morskej vode a odolávajú hrdzi, ako aj korózii. Pretože v slanom vzduchu sú svietidlá okolo domu vystavené drsnejším poveternostným podmienkam, než aké prevládajú vo vnútrozemí.

Všetky svietidlá odolné proti morskej vode

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.