Lampy v orientálnom štýle

Svetlá snov pripomínajúce Orient

Čaro Orientu nás už dávno uchvátilo v interiéri: ako Oriental Chic! Marocký štýl nám umožňuje zažiť tajomný zlatý svet plný nádherných farieb a nádherných arabesiek medzi našimi štyrmi stenami! To všetko však funguje len so správnym svetlom: arabskými lampami, ktoré nás prenesú do sveta Orientu.


Čo si pod pojmom marocký štýl predstaviť?

Vzory, farby a hra svetla

Orientálne elegantné lampy sú stvorené na to, aby boli viditeľné! Okrúhle tienidlá sa vyznačujú ozdobnými otvormi, vďaka ktorým svetlo na stenách pôsobí čarovne. Arabský štýl znamená aj oslavu výrazných farieb v kombinácii so zemitými a teplými odtieňmi, ako je hnedá, béžová, oranžová a horčicovo žltá. Kovové prvky žiaria v bronzovej, striebornej alebo starožitnej medenej farbe - a samozrejme, v žiarivo krásnej zlatej!

Arabské lampy do interiéru

Orientálna atmosféra ako v Tisíc a jednej noci

Dierované závesné svietidlá alebo perforované, perleťové stojacie lampy s kovovými ornamentmi či dekoratívne svietidlá v tvare lampáša naplno rozvinú svoje čaro, keď sa ich svetlo stretne s vhodným nábytkom: príkladom všestranného orientálneho nábytku, ktorý pôsobí na všetky zmysly, sú žiarivo vyšívané vankúše, vonné tyčinky Nag Champa, zdobené dlaždice a nábytok z cédrového dreva, ako aj lesklé misky, podnosy a karafy z kovu. S vhodným osvetlením je zárukou nezameniteľného šarmu!

Objavte teraz

Záhradné osvetlenie v orientálnom štýle

Oáza komfortu

Chcete zažiť Orient vo svojej záhrade? Obzvlášť zaujímavé je to v lete, keď sa terasa počas teplých večerov mení na vonkajšiu obývaciu izbu. Ak chcete záhradu urobiť trochu orientálnejšou, máte veľa možností. So solárnym svetlom v typickom arabskom vzhľade s otvormi ožíva Orient. A vďaka svetlám s guľovým kovovým telom sa záhony za súmraku rozžiaria v celej svojej kráse.

Objavte teraz

Nenechajte si ujsť ponuky na Black Friday!

Prihláste sa na odber nášho newslettera a využite najlepšie ponuky!

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.