Osvetlenie bazéna a svetlo pri bazéne

Osvetlenie okolo celého bazéna

Bazén je naše obľúbené miesto na ochladenie počas leta. K práci samozrejme patrí aj správne osvetlenie - od funkčného až po atmosférické! Ide o podvodné osvetlenie bazéna, plávajúce svetlá na vode a atmosférické zapustené osvetlenie umiestnené okolo bazéna. Záhradné jazierko môže byť fascinujúce aj vďaka solárnemu osvetleniu čerpadla.

S osvetlením bazéna sa môžete potápať aj v tme

Bodové svetlá pod vodou

Čím lepšie je osvetlený, tým viac láka. To platí za súmraku aj za zamračeného dňa. Body, ktoré sú zabudované do podlahy alebo steny bazéna, sú správnou voľbou. Vďaka triede ochrany IP68 môžu zostať natrvalo pod vodou bez poškodenia.

Objavte viac

Tip odborníka: podvodné zapustené svetlo

Inštalácia podvodných svetiel musí byť zverená odborníkovi, pretože pri ich upevňovaní musia byť špeciálne gumové trubice nainštalované absolútne pevne. Koľko svetelných zdrojov osvetľuje bazén, je vecou vkusu. Jedno vstavané svetlo na stene inštalované na každom metri je rovnako harmonické ako tri vstavané svetlá na meter a doplnkové bodové svetlá na podlahe. V závislosti od príležitosti možno na mnohých miestach pridať aj zdroj svetla: napríklad na párty pri bazéne môže byť bazén jasne osvetlený, zatiaľ čo počas bežného kúpania nemusia byť zapnuté všetky svetlá.


Tieto svetlá idú plávať

Plávajúce osvetlenie bazéna

Osviežujúca voda v bazéne je pre deti aj dospelých miestom číslo jeden, kde sa môžu počas leta schladiť. Svetlo v tvare gule alebo gumová kačička sú nevyhnutnosťou. Tieto svetlá sa nielen vznášajú na vodnej hladine, ale aj žiaria jasnými farbami - zábave už nič nestojí v ceste. Zaujímavosť: Plávajúce svetlá, ktoré menia farbu vďaka diaľkovému ovládaniu.

Objavte viac

Nápady na osvetlenie všade okolo bazéna

Osvetlenie okolo bazéna

Večery strávené pri bazéne vytvárajú nádherný pocit dovolenky. Tento pocit možno zdôrazniť aj svetlom, ktoré vytvára ešte lepšiu atmosféru: osvetlený nábytok, osvetlené postavy a postavičky alebo aj kvetináče. Aj ohraničenie bazéna LED pásmi vo všetkých možných farbách pôsobí mimoriadne príjemne a poskytuje krásne osvetlenie okraja bazéna.

Objavte viac

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.