Sklo: jeden z najobľúbenejších materiálov – aj u dizajnérov svietidiel! Pretože tento materiál má mnoho tvárí. A dnes je tak fancy a variabilné ako nikdy. Opálové sklo znovu prichádza na scénu a aj vo svojej priehľadnej forme ukazuje v kombinácii so vzormi a farbami čo sa v ňom skrýva.

~ Materiál v úplne novom svetle ~


Svetlo a sklo: skutočný tím snov


Ako stolové, závesné alebo nástenné svietidlo – sklenené svietidlá sú It kúsky v každom byte! Momentálne mimoriadne trendy: Dizajny svietidiel s čírym sklom. Niekedy ako noha lampy alebo aj ako tienidlo. Raz s nápadne štruktúrovaným povrchom alebo aj veľmi čisté a klasicky hladké – sklo nastavuje trendy!

~ Milujeme tento štýl! ~

Objaviť tento štýl

Návrat: Opálové sklo v nových podobách


Mäkké a neoslňujúce svetlo pre útulnú atmosféru – milujeme svietidlá z opálového skla. A teraz ešte omnoho viac! Pretože opálové sklo slávi svoje trendové oživenie. V úplne nových štýloch a sviežom vzhľade: decentné a predsa grandiózne! Mimoriadne obľúbené: okrúhle tienidlá z opálového skla s ušľachtilými zlatými alebo striebornými akcentmi.

~ Oživenie so štýlom ~

Objaviť tento štýl

Tvary, farby a vzory, kam až oko dovidí


V dnešnej dobe nepredstavuje novú všestrannosť skla iba jeho čistá forma. Pretože aj farebné sklenené svietidlá sú v trende ako kedykoľvek predtým! Žltá, modrá, zelená, fialová, zlatá alebo čierna – fantázia farieb nepozná hranice. Mimoriadne nápadné štýly sú dosahované nápadnými úpravami a štruktúrovanými povrchmi.

~ Svietiaci farebný high-light ~

Objaviť tento štýl

Dymové sklo: Retro je v trende!


Dymové sklo je trendovým materiálom zo 60. a 70. rokov a v momentálne taktiež zažíva svoj pompézny návrat. Na jeho výrobu sa číre sklo pri procese tavenia zafarbuje oxidmi kovov. Výsledok: Sklenené svietidlá v elegantných sivých odtieňoch s viditeľným osvetľovacím prostriedkom.

~ Dotyk vintage ~

Objaviť tento štýl

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.