Zlatý lesk

Dizajn osvetlenia v teplých premenlivých odtieňoch

Svietidlá v zlatých tónoch majú jednoznačne ušľachtilý vzhľad – bez ohľadu na to, či sa farebný tón nachádza na matných alebo žiarivých povrchoch alebo sa nesie v štýle ružového zlata. Dizajny svietidiel, ktoré sa tak vynikajúco hodia k zlatým tónom, sú také rozmanité ako štýly, ku ktorým ich možno priradiť: od pompéznej luxusnej elegancie cez hravý kvetinový štýl až po moderný puristický štýl – hlavný je lesk, ligot a jas.

Objavte zlaté svietidlá


Elegantné stojacie lampy

Stojacie lampy so zlatým čarom

Od oblúkovej lampy až po rovnú vertikálnu stojaciu lampu – zlaté tóny dokonale pristanú všetkým. Zatiaľ čo v moderných interiéroch sú čisté línie na dennom poriadku, v pompéznych dizajnových prostrediach sú povolené aj kvetinové vzory. Dobre tam vyzerajú aj povrchy zdobené plátkovým zlatom.


Pôsobivé stropné svietidlá

Žiarivý zlatý nádych zhora

Zlaté tóny sú jednoznačne trendom pre všeobecné osvetlenie stropnými svietidlami. Jednoduchým bodovým svetlám dodajú brilantný vzhľad, ale dokážu konkurovať aj akémukoľvek lustru v kombinácii s oslnivým krištáľom.


Oslnivé závesné svietidlá

Excelentné zlaté osvetlenie priestoru

Závesné svietidlá zlatej farby dokážu kužeľom teplého svetla ozvláštniť jedálenský stôl alebo aj stôl v obývačke. Od majestátnych svietidiel s veľkoplošným zafarbením cez dizajn svietidiel s ornamentálnymi líniami až po modely s viacerými sviečkami v tvare plameňa – k dispozícii je všetko, po čom srdce v interiéri túži.


Atmosférické stolné lampy

Zvýrazňujúce zlaté osvetlenie so šarmom

Stolné lampy v zlatých odtieňoch poskytujú útulné svetlo. Teplé biele svetlo tvorí vďaka ich povrchu lom s atmosférickým nádychom a vytvára dokonalý dizajn miestnosti. Aj ako lampy na nočný stolík v zlatej farbe prinášajú čistú atmosféru – pre príjemnú večernú pohodu.


Majestátne lustre

Hviezdny vzhľad pre zlaté tóny

Stelesnením pompézneho osvetlenia sú elegantné lustre. Je samozrejmé, že sa nezaobídu bez zlatých tónov. A navyše v kombinácii s bielymi či farebnými krištáľovými prvkami alebo s perleťovými odtieňmi vysokej kvality dokazujú svoj majestátny priestorový efekt.


Očarujúce nástenné svietidlá

Zlaté tóny na úrovni očí

Nástenné svietidlá v teplých zlatých tónoch sú tým pravým obohatením luxusného interiéru. Z hľadiska dizajnu fungujú čisté geometrické tvary rovnako dobre ako zaoblené prvky, ktoré elegantne šíria svetlo.

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.