Svietidlá s nádychom vidieckeho domu

Svietidlá s nádychom vidieckeho domu

Cottage chic sa stal obľúbeným trendovým štýlom a to nielen na vidieku. Obľúbený evergreen s názvom Vidiecky dom je doma aj v láskyplne zariadených mestských bytoch. Svojím moderným dizajnom je veľmi blízky štýlu Skandi - je tu teda priestor na plynulé prechody.


Čo je typický štýl vidieckeho domu?

Vyznačuje sa svetlým drevom a prvkami zo skla a keramiky


Moderný cottage chic možno označiť za vidieckeho súrodenca trendového štýlu hygge. Pretože aj tu ide o útulnosť s množstvom dreva. A ani vo vidieckom štýle nesmú chýbať teplé akcenty skla, hravé keramické detaily a masívne kovové prvky.

Objaviť

Kuchyňa vo vidieckom štýle


Typická vidiecka kuchyňa sa nezaobíde bez keramických lámp. Obzvlášť pekné sú perforované vzory, ktoré na stenách vytvárajú hru svetla a tieňa. Takisto aj drevené lampy vyzerajú v obytnej kuchyni nádherne. Vnášajú do našich do štyroch stien prirodzené pohodlie.

Ku kuchynským lampám

Objaviť

Šarm vidieckeho domu v obývačke


Starobylé trámy a vŕzgajúce podlahové dosky – takto si možno predstaviť útulnú obývačku vidieckeho domu. K tomu sa hodia svietidlá z dreva, skla a svetlé textilné tienidlá. Ako stojanové svietidlo vedľa kresla alebo pohovky si možno pomocou nich vytvoriť harmonické ostrovy svetla na oddych.

K svietidlám do obývačky

Objaviť

Lustre vo vidieckom štýle


Masívne, starobylé, rustikálne – to sú podoby obľúbených vidieckych svietidiel. Čo sa môže hodiť lepšie do celkového obrazu, než ťažký kovový luster? Ak obľubujete starobylé predmety, mali by ste zvážiť model so sklenenými valcami, ktoré pripomínajú horiace veľké sviečky.

K lustrom

Objaviť

Chuť na vidiecky dom zvonka


Masívne materiály vo vidieckom štýle sú predurčené do záhrady. Rustikálne kovové lampáše krásne ozdobia tehlové steny. A takisto aj soklové a chodníkové svietidlá s lampášmi v hrdzavom vzhľade naladia každého návštevníka na atmosféru klasického vidieckeho domu.

K exteriérovým svietidlám

Zistiť viac

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.