LED stojacie lampy

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  LED stojacie lampy– moderné poňatie dizajnovej klasiky

  Položte ju, zapojte do napájania, stlačte vypínač a máte svetlo – a to veľa svetla. Je snáď jednoduchší spôsob, ako osvetliť miestnosť, než pomocou stojacej lampy? Vďaka kombinácii s modernou LED technológiou sú stojacie lampy dostupné v množstve rozličných dizajnov – od štýlu retro, cez industriálny, vintage až po trojnožky.

  Minimalistická LED stojaca lampa Madeleine
  LED stojaca lampa
   Pôsobivá stojaca LED lampa Alice XL vyrobená zo sivej plsti

  Načo mi bude LED stojacia lampa?

  • aby ste mohli čítať knihy a noviny,
  • na prácu,
  • ale najmä na relax,
  • na vytvorenie príjemnej atmosféry,
  • na vytvorenie svetelných lúčov,
  • na rozčlenenie miestnosti,
  • na posilnenie všeobecného osvetlenia,
  • a nakoniec na oživenie miestnosti.
  •  

   Presvedčili sme vás? Áno? Tak sa na to spolu pozrime. LED stojacie lampy sú v ponuke v rôznorodých tvaroch a štýloch a možno ich použiť takmer v každej miestnosti.

   Do akých miestností sú vhodné LED stojacie lampy?

   Samozrejme, LED stojaciu lampu môžete umiestniť kdekoľvek vo svojej domácnosti – okrem kúpeľne a iných miestností s možnou vlhkosťou, pretože tieto lampy nemajú vhodný stupeň ochrany IP. Inak je to skutočne len záležitosť toho, či máte v blízkosti sieťovú zásuvku, ku ktorej LED stojaciu lampu pripojíte. LED stojacie lampy sú veľmi obľúbené v nasledujúcich miestnostiach:

  Louis Poulsen VL38 - LED stojaca lampa, biela
   Kancelárske LED stojace svietidlo Nora, detektor pohybu 50W

  Obývacia izba
  Ak sa zamyslíme nad obývacou izbou, otázka znie, čo by mala LED stojacia lampa ponúknuť. Chceli by ste lampu, aby ste si mohli v pokoji čítať detektívku alebo má lampa len vytvárať oddychovú atmosféru, či ponúkať rôzne farebné teploty? Alebo by ste možno chceli kúsok od renomovaného dizajnéra v štýle, ktorý sa nevidí každý deň? V každom prípade však určite nájdete tú pravú LED stojaciu lampu pre vás.

  Domáca kancelária
  Stojacie lampy LED sú vynikajúcim doplnkom do domácej kancelárie. Odporúčame vám kancelárske LED stojacie lampy. Pretože tieto lampy sa používajú najmä na praktické účely, majú zväčša pragmatickejší dizajn a ponúkajú praktické funkcie. Informácie o týchto funkciách nájdete v opise produktu alebo podrobnostiach o produkte, ktoré sa nachádzajú pri samotnom produkte.

  Pracovisko
  LED stojacie lampy často nájdete v kanceláriách všetkých veľkostí. Najčastejšie sú doplnkom všeobecného osvetlenia a zabezpečujú optimálne svetelné podmienky pri jednotlivých pracovných zónach. Pretože osvetlenie na pracovisku je stanovené presnými právnymi predpismi, oplatí sa najskôr poradiť s odborníkom. Naši odborníci B2B vám radi pomôžu. Zavolajte nám na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo nám jednoducho pošlite správu.

  Existujú aj LED stojacie lampy s detektorom pohybu?

  Iste, ak počujeme slovo detektor pohybu, zvyčajne si predstavíme záhradu a susedovu mačku, ktorá sa v nej potuluje a spustí osvetlenie – ale stojacie lampy s detektorom pohybu? Áno, existujú a ponúkajú vhodné funkcie do kancelárií.

  Vnútorné osvetlenie využíva detektor prítomnosti, ktorý dokáže v detailnej sieti rozoznať, či sa v priestore nachádza osoba, a môže ho spustiť aj taký nepatrný pohyb, ako je písanie na klávesnici. V informáciách o produkte jednoducho nájdete, či má vami zvolená stojacia lampa LED detektor pohybu.

  Niklový LED podsvietenie Aras

  Existujú aj LED stojacie lampy s ovládačom stmievania?

  Mnohé LED stojacie lampy sú teraz pohodlne vybavené aj zabudovanými ovládačmi stmievania. Znamená to, že nemusíte dlho zvažovať, aký jas zvoliť, pretože svietidlo môžete stmaviť alebo zjasniť, kedy a ako často budete chcieť.

  Náš tip: Mnohé LED stojacie lampy používané ako lampy so svetlom nahor obsahujú aj hlavnú lampu a lampu na čítanie so samostatnými ovládačmi stmievania.

  Ako zistiť, či má LED stojacia lampa ovládač stmievania? V podrobnostiach o produkte nájdite stĺpec s názvom „Ovládač stmievania“ a ak je v ňom uvedené „Áno“, vaša otázka je zodpovedaná.

  Existujú aj LED stojacie lampy s lampami na čítanie?

  Áno, väčšina lámp so svetlom smerom nahor obsahuje aj lampu na čítanie, ktorá je pripevnená priamo ku konštrukcii lampy. Vďaka flexibilite príslušného ramena na čítanie možno svetlo jednoducho nasmerovať do akejkoľvek polohy, aby ste pri čítaní mali to najlepšie osvetlenie.

  V akých dizajnoch sú dostupné LED stojacie lampy?

  LED stojacie lampy majú buď zabudovanú LED technológiu alebo vymeniteľné LED žiarovky, čo umožňuje vytvoriť rôznorodé dizajny.

  Jednoducho preto nájdete modely s moderným tenkým dizajnom, ako aj LED stojacie lampy s klasickým tienidlom alebo štýlové škandinávske lampy s trojnožkou. Popusťte uzdu svojej fantázii interiérového dizajnéra pri výbere LED stojacej lampy!

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.