Moderné stojacie lampy

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  Moderné stojacie lampy – vytvorte útulné svetelné ostrovčeky so štýlovými kúskami

  Každá moderná stojacia lampa je iná. Niektoré ponúkajú optimálne svetlo na čítanie, iné osvetľujú celú miestnosť a ďalšie vytvárajú nezvyčajnú atmosféru. A potom sú tu moderné stojacie lampy, ktoré vytvárajú nádherné ostrovčeky svetla a umožňujú vám usporiadať priestor úžasným a kreatívnym spôsobom.

  Aké typy moderných stojacích lámp sú v ponuke?

  Moderné stojacie lampy môžete rozdeliť do týchto kategórií:

  • Klasické stojacie lampy
   Klasické stojacie lampy slúžia na to, aby priestoru poskytli štruktúru a vytvorili lákavé svetelné ostrovčeky. Obsahujú základňu, rovnú konštrukciu a vo väčšine prípadov aj tienidlo. Niektoré modely sa však tienidla vzdávajú, pretože majú žiarovky kreatívne zabudované v samotnej konštrukcii.
  • Oblúkové lampy
   Ako už naznačuje ich názov, oblúkové lampy majú zaoblenú konštrukciu. Základňa lampy sa často nachádza pod pohovkou a tým umožňuje oblúkovej konštrukcii nasmerovať príjemné svetlo na miesto vášho oddychu.
  • Lampy so svetlom hore
   Lampy so svetlom smerom nahor ožarujú strop, odkiaľ sa svetlo potom príjemne šíri ďalej do miestnosti. Väčšina lámp so svetlom nahor obsahuje aj dodatočnú lampu na flexibilnom ramene, ktorá je skvelá na čítanie.
  • Lampy na trojnožke
   Lampy na trojnožke stoja na troch nožičkách a ponúkajú rôznorodé tienidlá. Textilné tienidlo s drevenou konštrukciou je napríklad skvelým doplnkom pre obľúbený štýl hygge!
  moderne stojacie lampy
  moderne stojacie lampy
  moderne stojacie lampy

  Aké žiarovky môžem použiť do modernej stojacej lampy?

  Pre nás je výber jednoduchý – moderná technológia LED ponúka všetky hlavné výhody:

  • šetrí vám peniaze a je ekologická,
  • spotrebuje o 80 – 90 % menej energie v porovnaní s inými elektrickými žiarovkami,
  • má 50-násobne dlhšiu životnosť,
  • poskytuje až 50 000 hodín jasného osvetlenia,
  • má vynikajúce riadenie tepla a odolnosť.

  Tip: Mnoho moderných LED stojacích lámp obsahuje zabudované žiarovky, vďaka čomu môžete jednoducho dodatočne nainštalovať žiarovky LED do pôvodných stojacích lámp. Jednoducho len nahraďte staré žiarovky za LED žiarovky so správnym závitom.

  Dajú sa moderné stojacie lampy stmievať?

  Samozrejme, áno. Táto funkcia dodá miestnosti ten pravý punc navyše. Ak sa chcete uistiť, či vami zvolený model možno stmievať, nastavte si filter v internetovom obchode – vyberte si možnosť „Ovládač stmievania“ alebo „Dotykový ovládač stmievania“.

  Aké miestnosti sú najvhodnejšie pre moderné stojacie lampy?

  Je to len na vás. Moderné stojacie lampy vyzerajú výborne vo väčšine obytných priestorov kdekoľvek ich v nich umiestnite, či už v obývacej izbe, jedálni a spálni, alebo v hale, študovni či detskej izbeTip: Pretože zaberajú trochu miesta na podlahe, odporúčame nepoužívať ich v malých miestnostiach alebo tam, kde je vlhko, napríklad v kúpeľni či kuchyni. Stojacie lampy s potrebným stupňom ochrany IP do takýchto miestností sú skôr raritou.

  moderne stojacie lampy
  moderne stojacie lampy
  moderne stojacie lampy

  V akých farbách a materiáloch možno nájsť moderné stojacie lampy?

  Ponuka farieb a materiálov pre moderné stojacie lampy je široká. V konečnom dôsledku to teda závisí od vašich preferencií. Stačí si nájsť, čo obľubujete – od modelov s jednoduchým dizajnom, cez úchvatné modely v škandinávskom štýle s konštrukciou z masívneho dreva, až po nápadné kúsky rozmanitých farieb, tvarov a veľkostí. Pri hľadaní toho správneho modelu použite filter „Farba“ a „Materiál“.

  Stále neviete, aká moderná stojacia lampa sa hodí do vašej domácnosti? Obráťte sa na našich odborných poradcov. Zavolajte nám na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo použite kontaktný formulár.

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.