Bezplatné vrátenie do 60 dní
Doprava zadarmo nad 70 €
Garancia najlepšej ceny

Textilné stojacie lampy – príjemné osvetlenie v kreatívnom štýle

Prečo si zaobstarať textilnú stojaciu lampu?

latkove stojacie lampy

Stojacie lampy s textilnými tienidlami vyžarujú jemné, tlmené svetlo, vďaka čomu vytvárajú útulnú a príjemnú atmosféru, ktorá vám prinesie uvoľnenie a príjemnú náladu.

Textilné stojacie lampy…

  • vytvárajú štruktúru miestností a svetelné ostrovčeky.
  • dopĺňajú všeobecné osvetlenie v miestnosti útulným náladovým osvetlením.
  • vytvárajú príjemné a príťažlivé priestory, v ktorých budete chcieť tráviť čas.
  • sú dostupné v množstve dizajnov od klasických variácií až po škandinávsky štýl.

latkove stojacie lampy

Ktoré žiarovky môžem používať v textilných stojacích lampách?

Žhaviace žiarovky predstavujú zastaranú technológiu a nepotešia ani vašu peňaženku a životné prostredie. Namiesto nich jednoznačne odporúčame LED svetlá. Vďaka štandardizovaným závitom LED žiaroviek ich môžete naskrutkovať a dodatočne nainštalovať do akejkoľvek bežnej pätice.

Naše odporúčanie: Ak máte radi príjemné útulné osvetlenie, vyberte si LED žiarovku, ktorá má teplú bielu farbu s hodnotou medzi 2 700 a 3 300 stupňov Kelvina.

latkove stojacie lampy

Sú textilné stojacie lampy stmievateľné?

Jednoznačne! Stmievateľná textilná stojacia lampa ponúka dvojnásobný komfort a pohodlieútulný dizajn v kombinácii s nastaviteľným osvetlením bez odleskov. Stojacie lampy možno zvyčajne stmievať pomocou dotykového ovládania stmievania, tlačidla na konštrukcii alebo dokonca dodatočného spínača na kábli. Ďalšie informácie nájdete v opise príslušného produktu.

Naše odporúčanie: Ak chcete viac než len funkciu stmievania – napríklad farby, svetelné scenérie a časovače – mali by ste zvážiť prechod na inteligentné osvetlenie. Jednoducho naskrutkujte inteligentnú žiarovku, otvorte aplikáciu v smartfóne a užívajte si výhody osvetlenia budúcnosti!

latkove stojacie lampy

Majú textilné stojacie svietidlá lampu na čítanie?

Lampy na čítanie nájdete zvyčajne pri svietidlách so svetlom nahor, ale majú ich aj niektoré textilné stojacie lampy. V opise produktu nájdete, či je dané svetlo na čítanie aj stmievateľné alebo ho možno samostatne zapínať na stojacej lampe.

latkove stojacie lampy

Aké štýly, farby a veľkosti majú textilné stojacie lampy?

Veľkosti a farby sa výrazne líšia, pričom medzi obľúbené kreatívne dizajny patria stojacie lampy s viacerými ramenami, lampy s praktickým oblúkovým dizajnom a škandinávsky štýl s trojnožkou. Máte radšej klasický dizajn? Vyberte si elegantnú tenkú základňu a štýlové textilné tienidlo v okrúhlom alebo pravouhlom tvare, v nenápadnej krémovej, bielej, hnedej, béžovej alebo sivej farbe.

V ponuke je nespočetné množstvo štýlov, dizajnových nápadov a kombinácií materiálov. Samozrejme, klasika je ešte stále v móde: elegantné základne, nenápadné kovové konštrukcie a okrúhle či pravouhlé textilné tienidlá. Rovnako populárne sú aj niektoré kreatívnejšie dizajnové možnosti, napríklad námornícky alebo vidiecky štýl, štýl retro alebo vintage, industriálny štýl alebo obľúbený škandinávsky vzhľad.

latkove stojacie lampy

Máte ešte nejaké otázky o textilných stojacích lampách? Neváhajte a zavolajte našim odborným poradcom na telefónne číslo 0258419273 alebo nám pošlite správu pomocou kontaktného formulára. Tešíme sa na vás!

Zákaznícky servis
SME TU PRE VÁS Po - Pia: 9:00 - 20:00 So: 9:00 - 14:00 0258419273
Feedback
MÁTE OTÁZKY? Potrebujete pomoc s objednávkou, alebo nám chete dať spätnú väzbu? Obráťte sa na nás
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY
NAJČASTEJŠIE OTÁZKY Nájdite odpoveď na vaše otázky.