Stolná lampa Artemide Tolomeo Micro modrá

1060127X
Stolná lampa Artemide Tolomeo Micro modrá
239,90 €

Dodacia lehota: 7 – 8 týždňov

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

Artemide

Stolná lampa Artemide Tolomeo Micro

Položka č. 1060127X
Výrobca ARTEMIDE

Popis výrobku

 • Prémiová kvalita

Malé, klasické a kompaktné


Ďalší highlight zo série Tolomeo od Artemide: stolové svietidlo Tolomeo Micro je kompaktnejšou a menšou verziou klasického svietidla na písací stôl. Vďaka svojim priestorovo úsporným rozmerom sa zmestí na akýkoľvek malý stôl alebo príručný stolík. Výška svietidla na písací stôl je v normálnej pracovnej polohe 37 cm, hĺbka 45 cm. Tolomeo Micro a jeho funkcie sú rovnako pôsobivé ako jeho veľký brat: Ohybné spoje umožňujú individuálne nastavenie tienidla svetelného zdroja a teda aj presné osvetlenie podľa potreby. 

Stolové svietidlo Tolomeo získalo mnoho medzinárodných ocenení za dizajn, okrem iného aj cenu „Compasso d'Oro“ (1989) či „Observeur du design“ (2001).

Dizajnér a architekt Michele de Lucchi vytvorili sériu svietidiel Tolomeo pred viac ako 30 rokmi spolu s architektom Giancarlom Fassinom. Mechanizmus, ktorý de Lucchi videl medzi rybármi v Apúlii, bol inšpiráciou pre neskoršiu formu stolovej lampy, ktorú si chcel vytvoriť na svoje vlastné pracovisko. Zakladateľ spoločnosti Artemide, Ernesto Gismondi, bol okamžite nadšený jeho dizajnom, avšak prvé prototypy nefungovali dobre. Až po zásahu Giancarla Fassina sa to podarilo napraviť a svietidlo Tolomeo sa dostalo na trh.

Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.