Stropné ventilátory

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  Stropné ventilátory bez osvetlenia

  Pripravte sa, že vás odfúkne!

  Stropné ventilátory bez osvetlenia sú vynikajúcim doplnkom do každej modernej domácnosti. Či na ochladenie počas dlhého horúceho leta alebo na zahnanie mrazu, keď žezlo preberie zima, naša ponuka stropných ventilátorov skrátka uspokojí všetky štýly a preferencie.

  Stropne ventilatory bez svetla

  Oplatí sa kúpiť si stropný ventilátor bez osvetlenia?

  Jednoznačne!

  Stropný ventilátor je výborným doplnkom do domácnosti, či už na ochladenie počas leta alebo zahriatie v zime.

  Áno, čítate správne – máme ventilátory s funkciou chladenia a ohrievania.

  Ak si zvolíte funkciu „dopredu“, pocítite väčší chlad ako cencúľ v Arktíde, zatiaľ čo po výbere funkcie „spätný chod“ bude ventilátor cirkulovať v miestnosti teplý vzduch – a ušetrí vám aj 30 % nákladov na vykurovanie.

  Tak to je úžasné, však?

  Pri výbere produktu si však pozorne pozrite dostupnosť týchto funkcií, pretože nie všetky stropné ventilátory ponúkajú funkciu spätného chodu na účel ohrievania!

  Ako mám nainštalovať stropný ventilátor?

  Ventilátory sú pripojené k hlavnému zdroju napájania a musíte ich nainštalovať na strop, ktorý unesie hmotnosť ventilátora.

  Kvôli väčšej bezpečnosti je potrebné, aby medzi ventilátorom a podlahou bola vzdialenosť 2,30 m.

  Niektoré stropné ventilátory obsahujú príslušenstvo na montáž pod šikmú strechu. Každý ventilátor je však iný, preto si prečítajte podrobnosti o produkte a zistíte, či umožňuje montáž v požadovanom uhle.

  Stropne ventilatory bez svetla
  Stropne ventilatory bez svetla

  Existujú stropné ventilátory na diaľkové ovládanie?

  Samozrejme, že existujú!

  Väčšina ventilátorov v súčasnosti obsahuje diaľkové ovládanie a tie, ktoré ho nemajú, možno upraviť tak, aby sa dal pri nich používať. To všetko znamená, že môžete upraviť rýchlosť a smer rotácie a nemusíte ani opustiť pohodlie gauča.

  Ktoré stropné ventilátory bez osvetlenia sú tiché?

  Platí, že stropné ventilátory vysokej kvality sú vždy tiché. Pri nízkych rýchlostiach takmer nič nepočujete a pri vyšších stupňoch nebudete počuť viac ako jemné svišťanie.

  Sú také tiché, že mnohí zákazníci si ich inštalujú aj do spálne.

  Ak si ich však chcete umiestniť do spálne, dajte si pozor a nevystavte sa v noci prievanu v ľahkom oblečení.

  Vždy sa prikryte prikrývkou, aby ste predišli prípadnému podchladeniu.

  Stropne ventilatory bez svetla

  Chcete sa dozvedieť viac o stropných ventilátoroch bez osvetlenia? Alebo o akejkoľvek inej téme, ktorá sa týka stropných ventilátorov? Ak áno, náš tím odborníkov vám ochotne odpovie na akékoľvek otázky. Zavolajte nám ešte dnes na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo nás kontaktujte e-mailom.

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.