Vonkajšia dekoračná LED lampa Kanpazar A 80 cm

1514115X
Vonkajšia dekoračná LED lampa Kanpazar A 80 cm
819,90 €
A+

Dodacia lehota: 5 – 6 týždňov

 • Bezplatná doprava
 • Vrátenie zadarmo do 30 dní
 • Záruka najlepšej ceny
Zdieľať:

Ste podnikateľ alebo firma? Nakupujete často alebo vo veľkom množstve?

Kontaktujte našich predajcov

Technické Špecifikácie

B.lux

Vonkajšia dekoračná LED lampa Kanpazar A

Položka č. 1514115X
Značka B.LUX
Energetická trieda A+

Popis výrobku

 • Prémiová kvalita

Dizajnové vonkajšie dekoratívne svietidlo Kanpazar - stacionárne


Dizajn vonkajšej dekoratívnej lampy LED Kanpazar je jednoducho jedinečný a necháva priestor na interpretáciu. Kanpazar vizuálne pripomína špicatý kameň alebo tvarom vyrezaný strom. Veľký difúzor je vyrobený z polyetylénu odolného voči vandalom a je odolný voči UV žiareniu, aby nebol poškodený slnečnými lúčmi. Kanpazar je pripevnený k podlahe, v závislosti na existujúcom elektrickom pripojení.

Nádherný Kanpazar navrhol Jon Santacoloma v roku 2005. Jon Santacoloma patrí k novej generácii baskických dizajnérov, ktorí sa k tejto profesii prihlásili v čase, keď sa architektonicky prepracovalo mesto Bilbao. V roku 2002 založil svoje štúdio Ideilan Design, s ktorým pracuje pre známe spoločnosti.

Kanpazar, ktorý spoločnosť Santacoloma vyvinula pre španielskeho B.Lux osvetlenia B.Lux , bol jeho prvým a veľmi úspešným krokom do sveta svetelného dizajnu. Teraz je ikonou medzi vonkajšími svetlami a tento dizajn získal množstvo ocenení na národnej i medzinárodnej úrovni.

Spoločnosť B. Lux si získala meno od svojho založenia v roku 1980 pre vývoj a výrobu vysokokvalitných žiaroviek s estetickým dizajnom. Spoločnosť má svoje vlastné výrobné priestory (5 000 m²) v blízkosti Bilbaa.
Potrebujete poradiť?

Náš tím expertov je vám k dispozícii Po - Pia: 9:00 - 17:00 .

0 258 419 273 Otázky ohľadom produktu
Naše odporúčania

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.