Dizajnové stojacie lampy

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  Dizajnérske stojacie lampy – viac než len osvetlenie

  Vitajte vo svete dizajnérskych stojacích lámp: neoddeliteľnej súčasti moderných konceptov osvetlenia s citom pre dizajn.

  Kde je najlepšie umiestniť dizajnérsku stojaciu lampu?

  Najobľúbenejším miestom pre dizajnérske stojacie lampy je obývacia izba – útulné centrum domova. Dekoratívny interiérový prvok, ako je tento, poskytne vynikajúce osvetlenie zóny napríklad vedľa pohovky alebo kresla na čítanie. Samozrejme, dizajnérske stojacie lampy môžete použiť aj v iných miestnostiach a vniesť do domácnosti vznešený nádych výnimočnosti – čo takto skúsiť jedáleň, spálňu alebo vstupnú halu?

  dizajnove stojacie lampy
  dizajnove stojacie lampy
  dizajnove stojacie lampy

  V akých farbách sú dostupné dizajnérske stojacie lampy?

  Mnohé dizajnérske svietidlá sú v nenápadných nadčasových farbách, ako je čierna a biela. Neexistujú však žiadne obmedzenia, ak chcete svoju domácnosť oživiť farbami. Žiarivé dizajnérske stojacie lampy sú dostupné v pestrej palete farieb a modelov s rozličnými vlastnosťami. Nájde sa niečo pre každý štýl interiérového dizajnu!

  Ak potrebujete pomoc, obráťte sa na našich odborných poradcov a poradia vám. Kontaktné údaje nájdete uvedené nižšie.

  dizajnove stojacie lampy
  dizajnove stojacie lampy

  Z akých materiálov sú dizajnérske stojacie lampy vyrobené?

  Čo sa týka materiálov, možné je všetko – či už hľadáte klasický materiál, ako je drevo, kov, sklo alebo plast, alebo skôr niečo nezvyčajné, ako napríklad ľan, bambus alebo ratan. Jednotliví dizajnéri majú odlišné preferencie a to isté platí aj pre každého zákazníka. Oplatí sa venovať trochu času výberu lampy, ktorá sa perfektne hodí k štýlu vašej domácnosti.

  Používajú dizajnérske stojacie lampy technológiu LED?

  Svetlá LED sú súčasnosťou a zároveň budúcnosťou dizajnérskych svietidiel. Technológia otvorila vo svete dizajnu úplne nové možnosti, pretože svetlá je teraz možné zabudovať do kompaktnejších riešení, ako umožňovali bežné tradičné žiarovky. Moderná technológia LED – pevne zabudovaná vo svietidle – dokáže zaručiť ešte viac flexibility, čo sa týka tvaru a veľkosti.

  Sú k dispozícii aj stmievateľné dizajnérske stojacie lampy?

  Samozrejme, v ponuke sú buď s bežným ovládačom stmievania alebo s dotykovým ovládaním stmievania. Musíte si len vybrať svietidlo, ktoré má v podrobnostiach produktu uvedenú charakteristiku „S ovládačom stmievania“ alebo „S dotykovým ovládaním stmievania“.

  Akí značkoví výrobcovia ponúkajú dizajnérske stojacie lampy?

  Zoznam dodávateľov dizajnérskych stojacích lámp je veľmi dlhý – všetky dostupné značky nájdete na našej stránke Značky.

  V našom obchode nájdete napríklad tieto špičkové značky:

   

  dizajnove stojacie lampy

  Ešte stále neviete, akú dizajnérsku stojaciu lampu si vybrať? Jednoducho oslovte našich technických poradcov – sú pripravení odpovedať na akékoľvek vaše otázky. Zavolajte na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo použite kontaktný formulár.

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.