Drevené stojacie lampy

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  Drevené stojacie lampy – jasný prírodný štýl pre úžasne útulné prostredie

  Vďaka prirodzenej elegancii dreva, ktorá so sebou nesie rustikálnu dômyselnosť a škandinávsku jednoduchosť, vyzerajú drevené stojacie lampy vždy štýlovo bez ohľadu na dizajn, ktorý si zvolíte. Ich inštalácia je jednoduchá vďaka obyčajnej zástrčke, pričom poskytujú nádherné oddychové svetlo, ktoré vynikajúco zvýši komfort a útulnosť akejkoľvek miestnosti v dome.

  drevene stojacie lampy
  drevene stojacie lampy
  drevene stojacie lampy

  Sú v ponuke aj drevené stojacie lampy LED?

  Samozrejme! Technológia LED je budúcnosťou technológie osvetlenia a postupne sa stáva jej pevným základom. Tradičné žiarovky a halogénové žiarovky sú ešte stále na trhu, ale nebude to trvať už dlho – jednoducho nie sú dobré pre životné prostredie ani peňaženku. Žiarovky LED ponúkajú iný príbeh:

  • Majú životnosť až 50 000 hodín – nemusíte mať teda starosti s ich pravidelnou výmenou.
  • Ponúkajú úspory energie 90 % v porovnaní s tradičnými žiarovkami a 60 % v porovnaní s halogénovými žiarovkami.
  • Na rozdiel od kompaktných fluorescenčných lámp neobsahujú toxické látky ako ortuť.
  • Po zapnutí poskytujú okamžitú úroveň jasu 100 %.
  • Vďaka kompaktnej veľkosti ponúkajú nespočetné množstvo rôznych dizajnov.

  A navyše máte stále možnosť výberu medzi drevenými stojacími lampami so zabudovanou technológiou LED a lampami s vymeniteľnými žiarovkami LED. Aj do existujúcej tradičnej stojacej lampy môžete jednoducho nainštalovať modernú žiarovku LED (tzv. dodatočne inštalovaná žiarovka LED). Jednoducho si vyberte model, ktorý je pre vás najlepší.

  Sú drevené stojacie lampy stmievateľné?

  drevene stojacie lampy

  This varies from product to product, so it ultimately depends on the light you select.

  Táto funkcia sa líši medzi jednotlivými produktmi, preto stmievateľnosť závisí od toho, aký model si zvolíte.

  Ak hľadáte stojaciu lampu s funkciou stmievania, v časti s podrobnosťami produktu by mala mať uvedené označenia: „Ovládač stmievania – obsahuje“ alebo „Ovládač stmievania – dotykový“. Ak má svietidlo zabudované žiarovky LED, môžete svetlo stmievať okamžite. Ak sú však žiarovky vo vašej drevenej stojacej lampe vymeniteľné, musíte ich nahradiť stmievateľnou žiarovkou LED ešte skôr, ako vaše nové svietidlo skúsite stmievať.

  Sú drevené stojacie lampy dostupné aj v štýlovom dizajne s trojnožkou?

  Jednoznačne – a mnohé z nich! Sofistikovaná drevená lampa s dizajnom trojnožky môže toho ponúknuť veľa. Kombinácia najnovších dizajnových trendov, predovšetkým štýlu trojnožky, s nadčasovou krásou dreva prináša ultramoderný a pritom komfortný spôsob osvetlenia vašej domácnosti. A navyše, ponuka štýlov a dizajnov nepozná hraníc. Máte radi škandinávsky dizajn alebo priemyselnú eleganciu? Možno niečo rustikálne alebo úplne moderné? Jednoducho si vyberte svoju obľúbenú trojnožku z našej širokej ponuky!

  Tip: Ak sa vám páči vaša drevená stojacia lampa a chceli by ste ju doplniť stolnou lampou, jednoducho si pozrite našu ponuku. Bez dizajnu s trojnožkou sa pri všetkých typoch lámp jednoducho nezaobídete.

  drevene stojacie lampy
  drevene stojacie lampy
  drevene stojacie lampy

  Sú v ponuke aj drevené stojacie lampy s tienidlami?

  Drevené stojacie lampy ponúkajú prírodnú a útulnú atmosféru, ktorú môžete ešte zdôrazniť štýlovým tienidlom. Textilné tienidlá dodajú dreveným stojacím lampám ešte útulnejší dojem, pričom budú vyžarovať svetlo príjemne a bez oslnenia. Takýto scenár je vhodný pre svietidlá umiestnené nad pohovkou alebo pri vašom obľúbenom kresle.

  Tip: Ak chcete doplniť drevenú stojaciu lampu na trojnožke, zvoľte si nádherné textilné tienidlo. Táto skvelá dvojica spája útulnosť s najnovšími dizajnovými trendmi.

  Aká je ponuka štýlov pre drevené stojacie lampy?

  Výhody dreva hovoria samy za seba. Evokujú pocit tepla a jednoduchosti, tiež elegancie a dômyselnosti. Pomáhajú priniesť dovnútra prírodu a vytvárajú jedinečnú atmosféru v domácnosti. Drevo je neuveriteľne univerzálne, pričom ponúka rozličné odtiene a povrchy, vďaka čomu existuje rôznorodá ponuka drevených stojacích lámp.

  Naša ponuka obsahuje elegantné drevené stojacie lampy v čiernej a zlatej farbe, ktoré do domácnosti vnesú dojem noblesy, ako aj stojacie lampy s bielym tienidlom v škandinávskom štýle. Možno dáte prednosť rustikálnej drevenej stojacej lampe z tmavšieho dreva, ktoré evokuje námornícky štýl, alebo dreveným stojacím lampám od svetoznámych dizajnérskych značiek?

  drevene stojacie lampy
  drevene stojacie lampy
  drevene stojacie lampy

  Máte ešte ďalšie otázky o drevených stojacích lampách? Neváhajte a obráťte sa na našich odborníkov telefonicky na čísle +421 258 419 273 alebo vyplňte kontaktný formulár.

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.