Látkové stropné svietidlá

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  Stropné textilné svietidlá – všeobecné osvetlenie v tej najútulnejšej podobe

  Všeobecné osvetlenie – ako dôležitú súčasť každej miestnosti – zabezpečia jednoducho stropné svietidlá. V ponuke sú vo všetkých rozličných tvaroch, farbách, veľkostiach, dizajnoch, materiáloch a samozrejme s modernou technológiou LED. Nepoznáme takmer žiaden lepší spôsob, ako zabezpečiť v domácnosti základné, a pritom štýlové osvetlenie.

  textilne stropne svietidla
  textilne stropne svietidla
  textilne stropne svietidla

  Prečo si vybrať textilné stropné svietidlo?

  Textilné stropné svietidlá odporúčame z nasledujúcich dôvodov:

  • Látkové tienidlá vytvárajú obzvlášť útulnú a príjemnú atmosféru vďaka svojmu materiálu a dizajnu.
  • Svetlo, ktoré svieti cez látkové tienidlo, ponúka osvetlenie s obzvlášť útulným a náladovým dojmom. Je aj viac tlmené a bez odleskov.
  • Textilné stropné svetlá sú v ponuke vo všetkých druhoch dizajnov, tvarov, farieb a kombinácií materiálu.
  textilne stropne svietidla

  Sú textilné stropné svietidlá vybavené technológiou LED?

  Jednoznačne – a ak už nikdy nechcete tráviť čas výmenou žiaroviek, vyberte si látkové stropné svietidlo s trvale inštalovaným LED svetlom. Znamená to, že si budete môcť vychutnávať to najkrajšie osvetlenie a nikdy nebudete musieť meniť žiarovky.

  V akých dizajnoch, farbách a veľkostiach sú dostupné textilné stropné svietidlá?

  Ponúkame okrúhleštvorcové a obdĺžnikové tienidlá. Medzi najnovšie obľúbené trendy patria viaceré okrúhle látkové tienidlá rozličných veľkostí, ktoré zapadajú do seba alebo viacero menších okrúhlych svetiel prepojených na tráme na strope.

  Čo sa týka farieb textilných tienidiel, najpopulárnejšími voľbami sú dnes klasická bielasivá alebo krémová, ale v ponuke je aj čierna, hnedá, zelená, oranžová, červená – možnosti sú neobmedzené. Dostupné sú dokonca aj tienidlá s potlačou. Vytvorte fascinujúce svetelné efekty v miestnosti pomocou nádherných detailov v materiáloch, ako sú krištáľ, kov alebo drevo.

  textilne stropne svietidla
  textilne stropne svietidla
  textilne stropne svietidla

  V akých miestnostiach je najvhodnejšie použiť textilné stropné svietidlá?

  Textilné stropné svietidlá sa vynikajúco hodia do obývačky a spálne! Je to z dôvodu, že svetlo prenikajúce cez textilné tienidlo sa jemne rozptýli a vyplní miestnosť bez prenikavej žiary – preto je ideálne na oddych. Okrem osvetlenia látkové tienidlo vyžaruje pohoduútulnosť a príjemnú atmosféru.

  Textilné stropné svietidlá sú vhodné aj do vstupnej haly a chodieb, najmä ak chcete dosiahnuť ich útulnejší dojem. Osvetlenie však nepodceňte, aby vám nechýbalo, keď budete hľadať kľúče alebo obúvať si topánky!

  Jedálne sú tiež vhodným priestorom, najmä pri plánovaní všeobecného osvetlenia. Ak však chcete osvetliť konkrétne zóny, ako je napríklad jedálenský stôl, máme pre vás lepší návrh – závesné svietidlá! V ponuke sú aj lampy s príjemnými a účinnými textilnými tienidlami.

  Jedinou miestnosťou, v ktorej neodporúčame používať textilné stropné svietidlá, je kuchyňa, pretože pachy vznikajúce pri varení a mastnota sa vstrebávajú a usadzujú v látke – a to nikto nechce. Odporúčame vám radšej zvoliť si stropné svietidlo bez textilného tienidla alebo trebárs podhľadové svetlá, bodové svetlá alebo LED panely.

  Existujú aj stmievateľné textilné stropné svietidlá?

  Závisí to od zvoleného typu stropného svietidla.

  • Stropné svietidlá s trvale nainštalovanými svetlami LED
   Závisí to od konkrétneho produktu. Prezrite si opis produktu a zistíte, či má alebo nemá vami vybraté svietidlo funkciu stmievania. Možno bude potrebné pripojiť externý ovládač stmievania.
  • Stropné svietidlá s vymeniteľnými žiarovkami
   Tieto svietidlá sú stmievateľné len v prípade, ak k nim pripojíte externý ovládač stmievania. Ak máte vhodný ovládač stmievania, môžete ho používať s akoukoľvek halogénovou alebo klasickou žiarovkou – alebo LED žiarovkou, ak chcete. Uistite sa len, či je v opise produktu uvedené, že LED žiarovky sú stmievateľné.
  • Stropné svietidlá s funkciou Easy-Dim
   Tieto svietidlá môžete stmievať jednoducho pomocou nástenného spínača – je potrebné len pripojiť ho k stropnému svietidlu.

  Máte ďalšie otázky o textilných stropných svietidlách alebo funkcii stmievania? Neváhajte a obráťte sa na našich odborných poradcov. Zavolajte na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo nám napíšte krátku správu pomocou kontaktného formulára.

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.