LED závesné svietidlá

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  Závesné svietidlá LED

  Závesné svietidlá sú zvyčajne stredobodom pozornosti v miestnosti, a preto by v žiadnej domácnosti nemali chýbať. V kombinácii s modernou technológiou LED sú úžasným tímom snov. Pozrime sa na ne bližšie!

  Ako umiestniť závesnú lampu LED?

  Závesné svietidlo LED je ideálne umiestniť približne 80 až 100 cm nad povrchom stola, teda tak, aby ste sa mohli priateľom a rodine pozerať do očí a nebuchli si pritom hlavu pri sadaní alebo vstávaní. Výškovo-nastaviteľné závesné svietidlá sú ďalšou skvelou možnosťou, ak preferujete maximálnu flexibilitu.

  Výškovo nastaviteľné závesné LED svietidlo Auron

  Čo v prípade, ak závesné svietidlo nebude umiestnené nad stolom, ale voľne v kuchyni alebo obývacej izbe?

  Zvyčajne je ideálne, aby svietidlo viselo dva metre nad podlahou.

  Je možné nastaviť výšku závesného svietidla LED?

  Možnosť nastaviť výšku závesného svietidla LED sa líši podľa jednotlivých produktov. Vyhľadajte túto informáciou v podrobnostiach o produkte – ak je v nich uvedená vlastnosť „Výškovo-nastaviteľné“, všetko je vyriešené. Potom už stačí len nastaviť mechanizmus nastavenia výšky podľa potreby a svetlo bude svietiť z vyššej alebo nižšej úrovne.

  Závesná LED lampa Lio
  Závesná LED lampa Lio
  Závesná LED lampa Lio

  Je v ponuke aj závesné svietidlo LED s ovládačom stmievania?

  Áno, predávame aj takéto svietidlá. Hodilo by sa vám trochu stlmiť osvetlenie, pretože si chcete vychutnať príjemný večer? Alebo potrebujete silnejšie svetlo, pretože vás ešte čaká nejaká „papierovačka“? Ovládač stmievania je veľmi dôležitý v mnohých situáciách. Niektoré naše závesné svietidlá majú aj pamäťovú funkciu, čo znamená, že svietidlo si zapamätá úroveň jasu, ktorú ste nastavili naposledy.

  Ako sa dá zistiť, či má svietidlo ovládač stmievania? V podrobnostiach o produkte si vyhľadajte stĺpec ovládača stmievania a ak je v ňom uvedené „S ovládačom stmievania“, poznáte odpoveď.

  Lucande Lian závesné LED svietidlo, dubové drevo
  Ľahké LED závesné svietidlo Eline s 3 krúžkami
  Conner - Závesné LED svietidlo v industriálnom štýle
  Chceli by ste sa dozvedieť viac o závesných svietidlách LED? Obráťte sa na oddelenie služieb zákazníkom pomocou kontaktných údajov uvedených nižšie.

  Sú v ponuke aj závesné svietidlá LED s diaľkovým ovládaním?

  Áno, a túto praktickú funkciu môžete používať podľa ľubovôle…

  • na zmenu farebnej teploty. Preferujete teplú bielu, chladnú bielu či denné svetlo?
  • na prepínanie medzi rozličnými farbami, napríklad medzi červenou, zelenou a modrou.
  • na úpravu úrovne jasu pomocou funkcie stmievania.

  Prijali by ste, keby malo vaše závesné svietidlo LED ešte ďalšie funkcie? Čo takto vyskúšať inteligentné osvetlenie, napríklad značky Philips Hue? Môžete si vybrať spomedzi 16 miliónov farieb a dokonca používať aj hlasové ovládanie na dosiahnutie želaného osvetlenia prostredia.

  Aké sú preferované materiály a dizajn závesných svietidiel LED?

  Ponúkame:

  • Jednoduchý a elegantný dizajn vďaka modernej technológii LED, ktorý do miestnosti vnesie osobitý štýl bez prílišných ozdôb.
  • Obdĺžnikové závesné svietidlá LED v ponuke rôznych dizajnov a materiálov – zlato alebo drevo, závity a oblúky alebo jednoduchá rovná čiara – ideálne na osvetlenie veľkých stolov.
  • Závesné svietidlá LED vyrobené z dreva alebo s drevenými prvkami – vynikajúco dodajú pocit domova.
  • Skutočné pohodlie vám ponúkne závesné svietidlo LED s látkovým tienidlom.
  • Svietidlá LED v industriálnom štýle – predstavte si betón, potrubia a viditeľné opotrebenie.
  • Sklenené závesné svietidlá LED tých najrozličnejších tvarov a farieb – ideálne na vystavenie štýlových filamentových žiaroviek.
  • Rustikálne závesné svietidlá LED – kombinácia vidieckeho šarmu s modernou technológiou.

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.