LED žiarovky G9

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  LED žiarovky G9

  lampa na citanie s G9 LED ziarovkou

  Fantastické vykreslenie farieb, vynikajúci svetelný výkon a malá žiarovka – dovoľte nám predstaviť LED žiarovku G9, ktorá do domácnosti prináša flexibilný dizajn, takže sa už nemusíme spoliehať len na objemné, tradičné žiarovky.

  G9 LED ziarovka

  Čo v skutočnosti znamená symbol G9?

  Symbol G9 označuje typ pätice žiarovky. V tomto prípade ide o päticu so vzdialenosťou 9 mm medzi kolíkmi, preto je tento typ žiarovky známy aj ako dvojkolíková žiarovka.  Samozrejme, technológia osvetlenia použitá v žiarovkách G9 v tvare kapsule sa môže líšiť – môže to byť halogénová žiarovka, kompaktná žiarivka alebo LED žiarovka.

  Žiarovky G9 sú vysokonapäťové žiarovky bez reflektora, čo znamená, že svetlo je neusmernené a vyžarované prakticky všade okolo. Skutočná dĺžka žiaroviek G9 sa môže líšiť – niektoré sú o pár milimetrov dlhšie, iné o niečo kratšie. Všetky žiarovky G9 v tvare kapsule sú však relatívne malé v porovnaní s tradičnými žiarovkami. Ak vo vašom svietidle záleží na každom milimetri, rozmery konkrétnej žiarovky G9 jednoducho nájdete v podrobnostiach o produkte.

  Aká jasná je LED žiarovka G9?

  Žiarovku G9 bežne nájdete v skupine, napríklad v stropnom svietidle s viacerými žiarovkami, a vo všeobecnosti poskytuje svetelný výkon 200 – 400 lúmenov na žiarovku.

  nastenne svetla s G9 LED ziarovkou
  bodovky do kupelne so ziarovkou G9 LED
  stropne bodove svetla s G9 ziarovkami

  Tento svetelný výkon dokážu vynikajúco poskytnúť halogénové žiarovky aj LED diódy. Podstatný rozdiel je však v tom, že LED žiarovky spotrebujú na dosiahnutie rovnakého svetelného výkonu menej energie ako halogénové žiarovky. Žiarovka LED so spotrebou energie 3 – 4 watty dokáže jednoducho vyprodukovať rovnaký svetelný výkon ako halogénová žiarovka so spotrebou 33 wattov. Jasný tromf pre vašu peňaženku aj životné prostredie!

  Ak teda používate žiarovky G9, použite technológiu LED a  nemusíte mať žiadne obavy o svoje obľúbené domáce svietidlá so zastaranou halogénovou žiarovkou G9. Môžete ich jednoducho dodatočne vybaviť modernou LED žiarovkou G9!

   

  Hľadáte informácie o svetelnom výkone? Pozrite si v našom obchode podrobnosti o produkte.


  Existujú LED žiarovky G9 od firiem Osram a Philips?

  Pri LED žiarovkách G9 sa samozrejme môžete spoľahnúť na veľké značky Osram a Philips. Jednoducho vyberte filterVýrobca“ a zobrazia sa príslušné žiarovky.

  G9 LED ziarovka osram
  G9 LED ziarovka philips

  Existujú stmievateľné LED žiarovky G9?

  Áno, k dispozícii sú aj stmievateľné LED žiarovky G9. Upozorňujeme však, že nie všetky LED žiarovky G9 sú stmievateľné! Líši sa to od žiarovky k žiarovke, avšak je ľahké zistiť, či sa LED žiarovka G9 dá stmievať alebo nie. V podrobnostiach o produkte pri príslušnom výrobku stačí skontrolovať, či má uvedené „stmievateľné – áno“.

  Naši odborní poradcovia vám radi pomôžu. Kontaktujte nás cez kontaktný formulár alebo nám zavolajte na číslo +421 (0) 258 419 273. Tešíme sa na vás!

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.