Moderné stolové lampy

Naše odporúčania týkajúce sa kategórie

  Moderné stolné lampy

  Nadčasový dizajn pre súčasný interiér

  Moderné stolné lampy dokážu viac ako len osvetliť vašu domácnosť. Vďaka svojmu minimalistickému dizajnu a futuristickej energeticky úspornej technológii LED dodajú každej miestnosti nadčasový charakter.

  To však nie je všetko.

  Ak spoznáte ich ďalšie funkcie, vrátane portov USB, povrchov na nabíjanie mobilného telefónu a možností nastavenia svetla, teploty, farby a stmievania, už sa nikdy nevrátite späť k tradičnej lampe.

  Ste pripravení na futuristickú zmenu svojej domácnosti?

  Moderna stolna lampa Birdy

  Čo je typické pre modernú stolnú lampu?

  Moderné stolné lampy musia vyzerať nielen štýlovo, ale aj nadčasovo.

  Ako to najlepšie dosiahnuť?

  • Jasné línie
  • Minimalistický drevený, kovový alebo chrómový dizajn
  • Základná paleta farieb s bielou, sivou, čiernou alebo striebornou

  Dodržanie týchto osvedčených a odskúšaných pravidiel znamená, že svietidlá nielen získajú moderný vzhľad, ale zachovajú si ho aj počas ďalších desaťročí.

  To je aj dôvod, prečo mnohé lampy z dávnych rokov vyzerajú moderne aj dnes – ako napríklad model stolnej lampy Birdy vytvorený v roku 1952!

  Aké funkcie môžu mať moderné stolné lampy?

  Moderné stolné lampy kráčajú s dobou, preto by ste pri zvažovaní potrebného osvetlenia mali myslieť aj na ďalšie funkcie, ktoré by malo ponúkať.

  Ak ste si mysleli, že potrebujete len niečo na osvetlenie izby počas tmavých zimných nocí, zamyslite sa znova, pretože naše lampy ponúkajú mnoho ďalších rozličných funkcií vrátane týchto:

  • Porty USB pre nabíjačky mobilných telefónov
  • Povrchy na nabíjanie s technológiou Qi
  • Nastavenie farebnej teploty
  • Úprava farebnej schémy RGB podľa rozličných úrovní osvetlenia
  • Vypínač stmievania a možnosti dotykového ovládania

  Vďaka ponuke našich dodatočných možností sa vám črtá ďalší príjemný večer, a to po celý rok.

  Moderna lampa na stol
  Nadcasova stolna lampa

  Aké žiarovky sú najvhodnejšie do moderných stolných lámp?

  Moderné stolné lampy si vyžadujú vyspelé technológie, a preto väčšina z nich využíva žiarovky LED alebo zabudované svetelné panely LED. Panely navyše umožňujú vytvoriť tie najfuturistickejšie dizajny.

  Osvetlenie LED je navyše mimoriadne ekologické s úsporou energie až 90 % v porovnaní so štandardnými žiarovkami a až 25-krát dlhšou životnosťou.

  Koľko lúmenov má mať stolná lampa?

  Požadovaná hodnota lúmenov stolnej lampy závisí výlučne od účelu, na ktorý je určená.

  Ak napríklad používate lampu na čítanie, mala by vám stačiť žiarovka s 300 – 400 lúmenmi. Na osvetlenie pracovnej plochy sa však odporúčajú žiarovky s 1 000 lúmenmi, aby mohol používateľ vykonávať rôznorodé úlohy na väčšej ploche.

  Je vám nejasný údaj v lúmenoch a radšej by ste poznali hodnotu vo wattoch? Pravdou je, že osvetlenie sa dnes už nepočíta vo wattoch. Lúmeny sa používajú preto, lebo poskytujú informáciu o svetelnom jase moderných svietidiel a lámp, a nie o ich spotrebe vo wattoch.

  Moderna stolna lampa

  Chcete sa dozvedieť viac o moderných stolných lampách? Alebo o akejkoľvek inej téme, ktorá sa týka stolných lámp, svietidiel a osvetlenia? Ak áno, náš tím odborníkov vám ochotne odpovie na akékoľvek otázky. . Zavolajte nám dnes na telefónne číslo +421 258 419 273 alebo nás kontaktujte nižšie.

  Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

  Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

  10 Poukážka

  *Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.