Trendy v osvetlení 2022

Rozmanitosť štýlu v harmónii so svetlom

"Niektoré trendy v osvetlení sú skutočne trvalé a budú s nami aj v roku 2022: hovoríme o minimalizme, škandinávskom štýle, retro štýle a prirodzenej elegancii. Maximalistická elegancia a atmosféra francúzskej chalupy prinesú v budúcom roku závan čerstvého vzduchu. Okrem toho štýly ""Aura Asia"" a ""Mix of Materials"" prinesú do našich interiérov očarujúci štýl osvetlenia. Veľkej obľube sa tešia aj svietidlá, ktoré sa vyrábajú za spravodlivých pracovných podmienok z udržateľných materiálov v regionálnych továrňach. V neposlednom rade budeme v novom roku hovoriť o nápadoch na osvetlenie, ktoré sú skutočnými umeleckými sochami, ktoré presahujú svoju funkciu."

Nápady na osvetlenie z obnoviteľných materiálov

V súvislosti s udržateľnosťou

Trend v oblasti osvetlenia smeruje k odolným, spravodlivým a ekologickým výrobkom. Svietidlá s energeticky úspornou technológiou LED a vyrobené z obnoviteľných alebo recyklovateľných surovín budú v nadchádzajúcom roku určovať podobu našich interiérov. Ich pôvod: výrobcovia, ktorí vyrábajú v krajine predaja a kladú veľký dôraz na tradičné remeslo a krátke dopravné trasy. Výrobcovia sa pri preprave spoliehajú na recyklovateľné obaly.

Nakupujte udržateľné svietidlá

Francúzska svetelná romantika

S nádychom francúzskeho vidieka

V roku 2022 môžeme štýlovo osvetliť svoje obytné priestory svietidlami vo francúzskom vidieckom štýle. Ak máte radi klasicky vznešené, ale zároveň mimoriadne štýlové a útulné osvetlenie, nemôžete tento trend ignorovať. Kľúčovým prvkom vzhľadu sú látkové tienidlá - najlepšie v teplých zemitých odtieňoch béžovej, hnedej a vaječnej škrupiny. V harmónii s teplým bielym svetlom sú dokonalým prostriedkom na to, aby svetlo naplnilo miestnosť a navodilo dobrý pocit.

Nakupujte svietidlá s nádychom francúzskeho vidieka

Svetelné umelecké objekty

"Ukážte svoju fantáziu"

Tento takmer divadelný svetelný trend nám pôsobivým spôsobom naznačuje: "Vyjadrite sa". Dizajnéri si dali záležať na týchto svetelných kreáciách a vytvorili takmer umelecké, sochárske prvky, ktoré dominujú miestnosti aj pri dennom svetle. Keď sa večer rozsvietia svetlá, vytvorí sa hra svetla a odrazov, ktorá nás očarí a ponorí celý interiér do výnimočnej atmosféry.

Nakupujte svetelné sochy

Svietidlá pôsobivej veľkosti

Maximalizmus

Každý, kto vlastní veľkú miestnosť, môže začať nový rok s týmto trendom osvetlenia: Hovoríme o pôsobivých svietidlách, ktoré upútajú pozornosť už len svojou veľkosťou. A pokiaľ ide o dizajn, svetelné ťažkotonážne zariadenia majú tiež čo ponúknuť. Všetky dizajny majú spoločný mimoriadny svetelný efekt - čiastočne vďaka priesvitným materiálom, ktoré pripomínajú papier alebo navíjacie struny, čiastočne vďaka priehľadným tienidlám, ktoré príjemne usmerňujú svetlo.

Kúpiť maximalistické svietidlá

Symfónia svetla

"Elegantná zmes materiálov"

Mix materiálov sa vracia v roku 2022! A najlepšie v kombinácii s mramorom. Ušľachtilý materiál uprednostňuje akryl, opálové sklo a kov. Svetelné symfónie ocele, dubového dreva a textílií sú obohatením. Fantázii dizajnéra sa medze nekladú, hlavné je skombinovať aspoň dva materiály do jedného svetelného výtvoru!

Nakupujte svietidlá v kombinácii materiálov

Žiarivé vzory s nádychom Ďalekého východu

Aura Ázie

Vďaka svetlám z bambusu, dreva a japonského papiera môžeme do našich interiérov vniesť atmosféru ďalekej Ázie! A nápady na osvetlenie, ktoré vyzerajú ako čínske paličky, vnesú atmosféru Ďalekého východu aj do našich štyroch stien. Okrem harmonicky krásneho svetla prináša tento trend aj pokoj a pohodu.

Nakupujte svetlá s ázijským nádychom

Získajte zľavový kupón v hodnote 10 !

Registrácia Vás nič nestojí, ale čakajú na Vás skvelé propagačné akcie, ktoré sa oplatí využiť.

10 Poukážka

*Platí na nákup nad 75 €. Jeden kupón na zákazníka a objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavovými akciami a nie je možné ho následne odpočítať z faktúry. Poukaz nie je možné uplatniť na vylúčených výrobcov. Poukaz je platný 21 dní od jeho prijatia.